25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

AMLO i Biden odbywają dwustronne spotkanie.  Będą rozmawiać o handlu narkotykami i imigracji

AMLO i Biden odbywają dwustronne spotkanie. Będą rozmawiać o handlu narkotykami i imigracji

On prezydent Meksyku, Andrésa Manuela Lopeza Obradora I jego odpowiednik Stany Zjednoczone, Joe Bidentrzymają Spotkanie dwustronne W ramach Szczytu Liderów APEC 2023.

To czwarte jak dotąd spotkanie obu głów państw w ich administracjach i odbędzie się w Moscone Center, siedzibie szczytu.

Oczekuje się, że prezydent Lopez Obrador przedstawi prezydentowi Bidenowi Deklarację Palenque w stanie Chiapas, która została przyjęta przez Meksyk, oraz wyśle ​​krajom migrującym z Ameryki Środkowej i Karaibów środki gospodarcze i środki mające na celu złagodzenie narastającego zjawiska migracji .

Przeczytaj także AMLITOS przybywa do Stanów Zjednoczonych i kosztuje 70 dolarów; Zwolennicy mówią: „Chcemy dowiedzieć się wszystkiego o prezydencie!”

Obaj prezydenci odbyli dwa dwustronne spotkania w Białym Domu i jedno w Pałacu Narodowym.

Oczekuje się, że oprócz imigracji oba kraje zajmą się bezpieczeństwem, zwalczaniem handlu fentanylem, nielegalnego handlu bronią i stosunkami gospodarczymi między Meksykiem a Stanami Zjednoczonymi.

Przeczytaj także Biden podpisuje ustawę przedłużającą budżet i pozwalającą uniknąć zawieszenia działalności rządu
Dołącz do naszego kanału

EL UNIVERSAL jest teraz dostępny na Whatsapp! Na urządzeniu mobilnym odkryj najważniejsze wiadomości dnia, opinie, rozrywkę, trendy i nie tylko.

Maute

READ  Co oznacza imię Karen?