28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

14-latek oskarżony o rozbój i gwałt w USA

Plik obrazu: samochód policyjny w Nowym Jorku

Przerażające wydarzenia miały miejsce w przeszłości 19 kwietnia na Long IslandHrabstwo Suffolk, na wschód od Nowego Jorku. Będąc drobnym agresorem, jego tożsamość nie została ujawniona, ale szczegóły tego, co się wydarzyło, przerażają cały kraj.

prokurator okręgowy Suffolk, Ray TierneyZarzuty wobec nastolatka zostały ogłoszone w oświadczeniu przesłanym do prasy.

Poza skrajną przemocą działalności przestępczej, tym, co sprawia, że ​​sprawa jest tak ważna, jest wiek oskarżonego do popełnienia tak brutalnych i brutalnych przestępstw.Tierney powiedział w oświadczeniu.

dzień imprez, Ofiara – lat 23 – była w domu ze swoją czteroletnią córką. Kiedyś usłyszała hałas i pomyślała, że ​​jej mąż wcześniej wrócił z pracy, ale od razu zobaczyła dwie nieznane osoby wchodzące do jej domu.

Jeden z napastników był pełnoletni i nadal go nie ma. Drugim napastnikiem jest 14-letni nastolatek, który podczas gdy jego partner przeszukiwał dom w poszukiwaniu kosztowności, wszedł do pokoju kobiety i zgwałcił ją na oczach 4-latka.

Ofiara próbowała uciec i miała trudności ze swoim napastnikiem i była w stanie dotrzeć do korytarza domu. Tam została ponownie zgwałcona. Kiedy zobaczył, że 14-letni napastnik idzie do pokoju, w którym była dziewczyna, pobiegł za nim. W sypialni napastnik pokazał jej nóż, rozciął jej twarz i dźgnął ją w klatkę piersiową.

Po kradzieży różnych artykułów gospodarstwa domowego przestępcy odeszli. Kobieta zadzwoniła do władz i została zabrana do szpitala rejonowego, gdzie została ugotowana i pobrano dowody DNA gwałtu.

Dwa dni po incydencie 14-latek został aresztowany za kolejne przestępstwo. Po aresztowaniu jego DNA odpowiadało DNA napaści na tle seksualnym, a teraz zostaje oskarżony o gwałt, napaść i rozbój.

Sprawa została wniesiona do wielkiej ławy przysięgłych, gdzie Postawiono mu oficjalne zarzuty i postanowiono, że będzie sądzony jako nieletni. W Stanach Zjednoczonych istnieje możliwość, że nieletni będą sądzeni jak dorośli, jeśli uzasadnia to powaga przestępstw. Oznacza to, że kary są surowsze.

READ  Cuatro excolaboradores de Sarkozy condenados por sus trabajos en el Elíseo

Policja wciąż szuka wspólnika w napadzie.który w przypadku aresztowania miałby mniej zarzutów niż nastolatek, ponieważ według zeznań ofiary nie brał udziału w gwałcie.

Czytaj