3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kobieta informuje o swojej śmierci na Instagramie

Kobieta informuje o swojej śmierci na Instagramie

Najsmutniejsze pożegnanie!  kobieta
Kobieta informuje o swojej śmierci na Instagramie. Zdjęcie: Getty Images/Ilustracja

Czy możesz sobie wyobrazić kobietę? Ogłosił wiadomość o jego śmierci? Tak zrobił Casey’a McIntyre’al Zjednoczone państwoz którym przegrał walkę rak jajnika.

Kobieta podzieliła się informacją o swojej śmierci na Instagramie

W poście L Instagramakobieta, 38 latChciał jednocześnie zostawić wiadomość pożegnalną rodzinie i przyjaciołom Ogłasza swoją śmierć.

„Uwaga dla moich przyjaciół: jeśli to czytasz, oznacza to, że nie żyję”.Zaczyna się smutek Wydawniczy.

Casey’a McIntyre’a Wyjaśnił mu to śmierć Stało się tak dlatego, że przegrałam walkę z rakiem jajnika, a jednocześnie byłam w nią zaangażowana Seria zdjęć.

„Bardzo mi przykro, to bzdura i oboje o tym wiemy. Powodem był wznowa mojego wcześniej zdiagnozowanego raka jajnika w stadium 4.wczytuje się Instagrama.

Kobieta wyraziła także swoją miłość do rodziny i przyjaciół, potwierdzając to Kochałam każdego z nich..

„Kochałem każdego z Was całym sercem i przysięgam, że wiem, jak głęboka była moja miłość”.książki Casey’a McIntyre’a W wiadomości.

[¿YA CONOCES EL CANAL DE WHATSAPP DE UNO TV? Da clic aquí, síguenos y obtén información útil para tu día a día]

Dał temu także wyraz Pięć miesięcy który mieszkał w A Szpital Z rodziną w środku WirginiaRhode Island i Nowy Jork, „Były magiczne”..

Kobieta nie mogła dokończyć wiadomości o jego śmierci na Instagramie?

Z powodu choroby Casey McIntyre Nie udało mi się dokończyć wiadomości o jego śmierci Na Instagramie tzw Mąż Musiał to kontynuować wiadomość pożegnalna.

„Casey chciała zakończyć ten post listą rzeczy, które przez całe życie były dla niej pocieszeniem i radością”.wczytuje się Wydawniczy.

Ponadto, Jako udostępnioneKobieta chciała Widuj się dalej z córkąjeść lody, Iść na plażęprzeczytaj 10 książek, Odwiedź swoich znajomych I okaż miłość swojej rodzinie.

Wreszcie, Mąż od kobiet, 38 latnapisał jedno Bardzo wzruszające zdanieStwierdzając to „Nie wiem, jak sobie bez ciebie poradzimy, ale damy radę”..