22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ameryka: Nowy plan obronny, który Andre Jardin wprowadzi w życie podczas finałów Mistrzostw Świata w 2024 roku

Ameryka: Nowy plan obronny, który Andre Jardin wprowadzi w życie podczas finałów Mistrzostw Świata w 2024 roku

Liga Meksykańska

Wraz z przybyciem Christiana Calderona oraz obecnością Salvadora Reyesa i Kevina Alvareza Jardine może stanąć w obliczu zmian w defensywie w nadchodzącym turnieju.

© PrywatneAndre Jardine mógł zaskoczyć nieoczekiwanymi zmianami w obronie

Przed przybyciem Andre Jardina drużyna America była jedną z drużyn meksykańskiej piłki nożnej, która sprawiała najwięcej problemów w defensywie. Z tego wynikało, to było to W ostatnich turniejach Águilas odpadali w trzech półfinałach z rzędu z Fernando Ortizem.

Mimo świetnego ataku obrona Azulcremy w meczach na dużą skalę pozostawiała więcej wątpliwości niż pewności. Jednakże, Przybycie Andre Jardina do zespołu oraz pojawienie się Igora Lechnowskiego i Ramona Juareza jako duetu na turnieju Apertura 2023 było dla zespołu punktem zwrotnym w kierunku osiągnięcia znacznej poprawy w tym obszarze.

A potem, gdy mijały dni Ameryka ugruntowała swoją pozycję najlepszej obrony w Liga MX i tak zakończył się turniej, zdobywając koronę i zdobywając 14. mistrzostwo. Podobnie Kuba znalazła równowagę, która uczyniła ją najlepszą drużyną atakującą, a tym samym najlepszym gospodarzem i gościem turnieju.

Jednakże w przypadku Clausury 2024 Andre Jardin może wprowadzić innowacje w zakresie systemów obrony i testowania, których używał na Apertura 2023 przez bardzo krótkie okresy meczów. Warto zaznaczyć, że mógł to być jeden z głównych powodów, dla których Salvador Reyes przekonał się do pozostania w zespole.

Plan obronny, który Andre Jardin mógłby zaproponować Ameryce w Lidze Finałowej w 2024 roku

z Kontynuacja Chavy Reyesa i najnowsze dołączenie Salvadora Reyesa, wszystko wskazuje na to, że Andre Jardin mógł rozważyć wykorzystanie piątki na następnym turnieju. Nie ma wątpliwości, że w takim ustawieniu potencjalni boczni obrońcy będą zdecydowanie faworyzowani.

rekonesans Czy podoba Ci się pomysł, że Ameryka mogłaby użyć linii pięciu w Clausurze 2024?

Czy podoba Ci się pomysł, że Ameryka mogłaby użyć linii pięciu w Clausurze 2024?

READ  Podgląd meczu | Holandia vs. Wybór Argentyny online i pakiet na ćwierćfinały Katar 2022 | Kiedy gra Argentyna | Co się stanie, jeśli Argentyna wygra | Wideo, za pośrednictwem TUDN LIVE i DIRECTV | Sport totalny

Tak, uwolnienie boków może dać świetne rezultaty w ataku.

Nie, muszę kontynuować linię czterech z tyłu

Głosowało już 197 osób

Dotyczy to również Kevina Alvareza, który przez całą swoją karierę pokazywał, że zazwyczaj jest lepszy w ataku niż w defensywie. Dzięki temu systemowi zarówno Reyes, jak i Chicot, którzy dobrze grają w ataku, mogą poprawić swoje występy zarówno dzięki bramkom, jak i asystom.

Wreszcie, dzięki tym potencjalnym ruchom, Luis Fuentes również może zmieniać pozycje. Doświadczony Águilas mógłby ustąpić ze stanowiska i zacząć doliczać minuty jako środkowy obrońca. Zmiana ta nie będzie niczym nowym, gdyż podczas pobytu w Ameryce piastował to stanowisko niejeden raz.

Andre Jardin może wystartować w pięcioosobowym składzie Ameryki na turniej Clausura 2024 (Imago)