25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Carlos Sainz nadal nie zamknął swojej przyszłości i jest to siatka na rok 2025

Carlos Sainz nadal nie zamknął swojej przyszłości i jest to siatka na rok 2025

W najbliższy weekend Mistrzostwa Świata Formuły 1 odwiedzą Imolębędzie to siódmy test w tym sezonie. Z prognozą przez chmury, O przyszłości wielu pilotów zdecyduje się do 2025 roku. Chociaż zdecydowana większość myśli o poprawie swoich wyników przed Grand Prix Emilii-Romanii, wielu innych nie może przestać myśleć o następnym sezonie. Grand Prix w najbliższy weekend będzie prezentować umiejętności Ferrari – m.in Carlosa Sainza i Charlesa Leclerca– Czy pójść w ślady Red Bulls, czy nie; Ciekawie będzie również zobaczyć, jakie ulepszenia wprowadzi Aston Martin i czy będą do tego pasować. Fernando Alonso Aby być bardziej konkurencyjnym.

Jednak poza teraźniejszością na pierwszych stronach gazet pojawia się przyszłość. Z powodu „Głupi sezon”.„Dochodzimy do najważniejszego momentu, aby rozwiązać nie tylko kwestię tego, co stanie się z pilotami, ale także Inne osobistości, takie jak Adrian Newey. Na chwilę obecną jest już kilka stanowisk zamkniętych na przyszły sezon. Od pierwszego ruchu, z którym został wykonany Lewisa Hamiltona do Ferrari dopóki Odnowienia Alonso lub Alexandra Albona. W całym tym kontekście osobą, która nadal nie wie, gdzie będzie w przyszłym roku, jest Sainz. Hiszpan kontynuuje, nie mówiąc jasno o swojej przyszłościI tonacja wydaje się być bardzo podobna w Imoli.

Carlos Sainz nadal się waha

Nie jest niczym nowym, że Carlos Sainz ma duże szanse na dokończenie przyszłego sezonu w Audi. W kontekście Grand Prix Miami sama niemiecka marka potwierdziła, że ​​wciąż mówi o roku 2025.Nie sądzę, że możemy powiedzieć, czy czekamy na Sainza, czy nie. Mogę powiedzieć, że naprawdę zwracamy uwagę na to, co się dzieje, Rozmawiamy z nim, ale także z innymi pilotami. DoDecyzja nie jest łatwa, bo oczywiście od trzech lat mamy ze sobą dwóch dobrych kierowców. „Więc najpierw z nimi rozmawialiśmy” – wyjaśnił szef Saubera Alessandro Bravi.

READ  Trener Cruz Azul odpowiada po golu Brazylii... a tłum żartuje z niego

Ze swojej strony Sainzowi nie wydaje się przeszkadzać możliwie najszybsze zamknięcie kolejnego celu podróży. Za każdym razem, gdy Hiszpan o tym mówi, wydaje się spokojny. Czas jednak mija, a zespoły idą dalej. Nie idąc dalej, Audi podpisało już kontrakt z Nico Hulkembergiem. Mercedes i Red Bull pozostają atrakcyjnymi kierunkami dla mieszkańca Madrytu, ale zbyt długie czekanie może mieć nieprzezwyciężone skutki uboczne. „Chcę zobaczyć wszystkie dostępne opcje przed podjęciem decyzji. Życzę Audi wszystkiego najlepszego, nawet nie decydując, czy jest to dla mnie możliwe, czy nie” – podsumował Sainz w Miami.

Carlos Sainz na GP Miami (Zdjęcie: Cordon Press).

Alex Albon, najpóźniej do odnowienia: To jest siatka na rok 2025

Podczas gdy Sainz decyduje o swojej przyszłości, W Williamsie obstawiają, że zostaną u Alexa Albona. „Jestem bardzo zadowolony, że mogę pozostać w Williams Racing i kontynuować współpracę z tak utalentowanym i oddanym zespołem ludzi. To był trudny początek roku, ale odkąd dołączyliśmy do Williamsa, wspólnie zrobiliśmy ogromny postęp i odnieśliśmy wielki sukces”. Zmiany, które zaszły za kulisami, które wyprowadziły nas z powrotem na czoło sieci, to długoterminowy projekt, w który naprawdę wierzę i w którym chcę odegrać główną rolę, dlatego podpisałem wielokontrakt. „Roczny kontrakt” – mówi sam Albon. W oficjalnym oświadczeniu.

I z tą odnową Luki w sieci na rok 2025 w dalszym ciągu się zmniejszają. Pole manewru staje się coraz mniejsze:

  • czerwony Byk: Max Verstappen + (do potwierdzenia)
  • Mercedesa: George Russell + (do potwierdzenia)
  • Ferrari: Charles Leclerc + Lewis Hamilton
  • McLarena: Lando Norris i Oscar Piastri
  • Astona Martina: Fernando Alonso + (do potwierdzenia)
  • Alpy: (aby potwierdzić) + (aby potwierdzić)
  • Williamsa: Alex Albon + (do potwierdzenia)
  • Wiza gotówkowa RB: (aby potwierdzić) + (aby potwierdzić)
  • Udział zespołu Saubera: Nico Holkemberg + (do potwierdzenia)
  • Haasa: (aby potwierdzić) + (aby potwierdzić)