3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wyłącznie od Carlosa Hermosillo w LUP (wideo) – Fox Sports

Wyłącznie od Carlosa Hermosillo w LUP (wideo) – Fox Sports

Nie wszystko jest w porządku, Dory Niebieski krzyżponieważ wokół Zespołu Niebiańskiego wzbudziło się wielkie oczekiwanie Martin Anselmi i jego posiłki w ramach przygotowań do finałów w 2024 r Zostało to już przyćmione przez rzekomą bitwę pomiędzy nowym dyrektorem technicznym a kapitanem Juana Escobara.

Tak ujawnił były piłkarz i odniesienie historyczne tej instytucji, Carlosa Hermosillo W Ostatnie słowoPo Przedsezonowy mecz z Gallos Blancos del Queretarogdyż paragwajski zawodnik był bardzo zmartwiony spadkiem na ławkę rezerwowych.

„Rzeczywiście doszło do nękania, prawie uderzeń, nie było nękania, ale między Escobarem a trenerem doszło do nękania, ponieważ nie wpuścił go do gry” – powiedział jeden z członków komisji z LUP.

Dodał: „Od zawodnika do trenera wydaje mi się, że brakuje szacunku do zawodnika. Słuchajcie, Escobar to świetny zawodnik, ale nie może prosić o nic, czego trenerowi by się nie podobało…”

Juan Escobar odpowiedział na rzekomą walkę z Martinem Anselmim

Juana EscobaraJednakże udzielił już odpowiedzi na przekazane wcześniej informacje Carlosa Hermosillo Poinformowali o tym na swoich oficjalnych profilach w mediach społecznościowych.

„Skąd czerpią całkowicie fałszywe informacje?” – napisał Guarani. Instagrama.

Błękitny Krzyż rządzi „jak słup galarety”: Juan Francisco Palencia

Obecna administracja Niebieski krzyżprzez Prezydenta Wiktora Velasqueza I Ivan Alonso dyrektorem sportowymzostał ostro skrytykowany Juana Francisco PalenciiHistoryczne odniesienie dla instytucji.

W szczególności obecny główny trener L Sporting San Josew piłce nożnej Kostarykawzmocnienia Maszyna dla niego Zamknięcie 2024Ale nie ze względu na jakość piłkarzy, ale ze względu na ciągłe zmiany we wszystkich obszarach, czy to administracyjnych, czy sportowych, które postawiły dziś klub w kryzysie.

„Bardzo wątpię w tę nominację Niebieski krzyż Ponieważ nie utrzymywał solidnej bazy zawodników i nie posiadał systemu gry odpowiedniego do charakterystyki graczy.

READ  Czy Giovanni dos Santos przeszedł na emeryturę? Zdjęcie wywołało plotkę po tym, jak nie udało się znaleźć klubu w Liga MX (Zdjęcie) – Fox Sports

Dodał: „Nie utrzymywał organu technicznego ani kierowniczego, więc nie możemy mówić o wzmocnieniach Niebieski krzyż Tak Wszystkie te bazy przypominają kolumnę z galaretkąKtóre w każdej chwili można zmniejszyć. Niebieski krzyż Trzeba utrzymać solidny zarząd, silną kadrę trenerską, a następnie utrzymać silną bazę zawodników, to będą najlepsze wzmocnienia. Niebieski krzyż. Straciliśmy naszą tożsamość Niebieski krzyż„on dodał 'artylerzysta'Który pomimo swojej niebiańskiej przeszłości nie miał nigdy żadnych szans na ławce rezerwowych.

Może Cię zainteresuje → Bianca Bustedad, kierowniczka Akademii McLarena Formuły 1, polubiła post o nazwie LANCE STROLL, kierowca Mercedesa w Formule 1, „autyzm”