3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ujawniono legendarny numer, który Toro Fernandez będzie nosić w Cruz Azul

Ujawniono legendarny numer, który Toro Fernandez będzie nosić w Cruz Azul

sprzęt

Oprócz normalnej presji, z jaką urugwajski napastnik będzie musiał się zmierzyć w Cruz Azul, pojawiła się dodatkowa presja, która ma wydźwięk historyczny.

© Niebieski KrzyżEl Toro Fernandez będzie nosił symboliczny numer w Cruz Azul.

Gabriela Fernandeza Był jednym z Pięć zagranicznych wzmocnień Kto przyszedł Cruz Azul wybiera się na Clausurę 2024. Doświadczony napastnik Urugwaju Liga Meksykańska Po zagraniu dla Odważny Juarez i UNAM Pumas przybywają, aby wzmocnić atak Producent cementu I z Motto bycia strzelcem Do Maszyna.

W świetle tego scenariusza jasne jest, że podczas nadchodzącego turnieju uwaga zostanie skupiona szczególnie na zawodniku nr 1 byk Fernandezz którym przed każdym meczem musi stoczyć trudną walkę Anioł Sepulweda O miejsce w Wyjściowy skład.

Oprócz naturalnej presji, na jaką narażony będzie atakujący Oni udostępniliDodał kolejny. W filmie opublikowanym przez podmiot dzisiaj, w poniedziałek Fabryka cementuGdzie to ogłoszono Maszyna Będziesz grał w np Niebieski stadion Podczas Zamknięcie 2024To można zobaczyć On byk Fernandes będzie nosił numer 27A Legendarna postać w Cruz Azul.

W tym kontekście, Nr 27 -Nieuleczalnie- przypomina sobie Carlosa HermosilloKról strzelców turnieju Historia Cruz Azula; idol Producent cementu Łącznie strzelił 168 goli W pierwszej lidze meksykańskiej piłki nożnej nosi koszulkę Niebo jest niebieskie. Tymczasem rzeczownik kotlet Orozcoostatni strzelec dla Maszyna Wyszła ze swojego kamieniołomu.

El Toro Fernandez będzie nosił legendarny numer 27 dla Cruz Azul.

Liczba posiłków Cruz Azul

  • Lorenzo Faravellego (Argentyna) – 5
  • Camilo Candido (Euro) – 13
  • Gabriela Fernandeza (Euro) – 27
  • Gonzalo Piovi (Argentyna) – 33

Tymczasem szacuje się, że kolumbijski bramkarz Kevina Maira znosić nr 1od tego czasu za darmo Choi Korona opuściła zespół.

Dlaczego Kevin Mair nie został jeszcze zarejestrowany?

Według informacji dziennikarza Leona Lecandy, Kevina Maira Jeszcze nie ogłoszone Zarejestruj się lub zarejestruj przed Liga MX ponieważ Narodowy sportowiec Słynny nie został jeszcze wysłany „transformacja”. W każdym razie dał to jasno do zrozumienia „Nie ma problemu z jego podpisem”..

READ  Orbelín Pineda lśni w tunelu z Celta

Jednak na rozpoczęcie procesu pozostało niewiele czasu Zamknięcie 2024Dlatego warto to zauważyć Kevin Mayer nie będzie w stanie strzelić golaLub przynajmniej Nie będę częścią pierwszej jedenastki Do Maszyna Przed Tozosem Pachucą.