3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alejandro Mayorga jedzie do Necaxy

Alejandro Mayorga jedzie do Necaxy

Liga Meksykańska

Skrzydłowy, który opuścił akademię młodzieżową Guadalajary, będzie miał nową szansę w drużynie ciepłej wody.

© Imago 7Alejandro Mayorga dzięki Ameryce opuszcza Chivas i udaje się do Necaxy

Ameryka znów przesuwa swoje elementy na rynku transferowym w stronę Clausury 2024, gdzie zapadnie decyzja trenera Andre Gardini otworzył drzwi Chivasowi Aby pozbyć się kolejnego gracza, którego nie było w planach na nadchodzący turniej: Alejandro Mayorga.

Zarząd Hydro Warm szukał sposobu na wzmocnienie swojej drużyny, głównie lewą stroną, więc pierwszym wyborem była Christian Calderon, który pozostawił stado na wolności; Ale, Zaangażował się zespół azulcrema I zdobył podpis.

Później, Necaxa zwrócił się o pomoc do Salvadora Reyesaobrońcy Ameryki, gdzie wszystko wydawało się zmierzać w dobrym kierunku, aż do… Andre Gardini zrezygnował z negocjacjiZażądał, aby zawodnik pozostał w El Nido.

W takiej sytuacji, Aguascalientes zapukał do drzwi Chivasa Aby spróbować uzyskać usługi Alejandro Mayorga, Kto według AM opuści go w ramach ostatecznej sprzedaży, co jest statusem bardzo szanowanym w przedsiębiorstwie Guadalajara.

Trzeba pamiętać, że to będzie sZa drugim razem Mayo nosi koszulę Necaxa, Od 2018 roku uczestniczę przez semestr w hydrokalidach, aby przeżyć nowy etap w stodole i ponownieKierujemy się do Pumas, a później do Cruz Azul.

Kim są kandydaci na lewego obrońcę Chivasu?

Przed opuszczeniem Christiana Calderona i Alejandro MayorgaGuadalajara ma w swoich szeregach elementy, które mogą i właściwie pełnią tę funkcję Mateo Chavez, Leonardo Sepulveda i Gilberto Orozco Chiquet.

Coraz więcej plotek na temat Jezusa Gallardo

IPiłkarz Rayados przeanalizuje rynekgdzie jeden z Bardziej interesujące opcje Lewonogi zawodnik, który będzie kontynuował karierę, będzie grał w Guadalajarze, drużynie, która w ostatnich tygodniach pozwoliła uciec dwóm lewym obrońcom.