24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Checo Pérez dąży do swoich najlepszych kwalifikacji w USA. Jego pierwsze pole position w Formule 1?

Meksykańska Sergio Chico Perez Staraj się uzyskać najlepszy wynik w Grand Prix Stanów Zjednoczonych Na Formuła 1, ze względu na dobre wyniki jakie pokazał podczas wolnych treningów.

Podczas pierwszej sesji czeski perez Miał jeden z najlepszych czasów w prędkości maksymalnej, podczas gdy w drugim był najszybszy, a z pełnym zbiornikiem i symulacją wyścigu uzyskał drugi najlepszy czas. W trzeciej rundzie ponownie zajął pierwsze miejsce.

Podczas jego poprzednich ośmiu występów w Obwód AmerykCheco nie zdołał nawet dostać się do pierwszej piątki w pierwszym wolnym treningu, a jego najlepszą kwalifikację osiągnął w 2015 roku, kiedy był pilotem Potęga Indii.

Meksykanin osiągnął najlepszą pozycję startową w 2015 roku, również zajmując piąte miejsce i tuż za nim mercedesI Sebastiana Vettela (Ferrari) i jego obecnego partnera Maxa Verstappena.

Zawodnik z Guadalajary zdominował drugi trening z czasem 1:40.915 i finiszował przed Mercedesem, aw pierwszym był siódmy.

Już w ostatniej sesji treningowej Checo stopniowo poprawiał się w miarę upływu minut, walcząc między 1. a 4., ale niecałe 20 minut po zakończeniu treningu udało mu się zająć 1. miejsce. To pierwszy raz, kiedy Checo Pérez był w stanie zdominować dwa wolne treningi w ten sam weekend Jak dotąd w tym sezonie i po 10 latach w F1.

Najlepszy zarejestrowany czas czeski perez W sobotę było 1:34,701 (3. PR), przed Carlos Sainzz kim Ferrari Był o 104 dziesiąte wolniejszy od członka Red Bulla, a zajął trzecie miejsce Max Verstappen.

W środku walki o mistrzostwo kierowców prowadzone przez Verstappen i Lewis hamilton, Checo Pérez może stać się niespodzianką w kwalifikacjach, w których walczy jeden na jednego Valtteri Bottas I Lando Norrisa.