25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Formuła 1: Adrian Newey zaskakuje informacją o swojej przyszłości po opuszczeniu Red Bulla

Formuła 1: Adrian Newey zaskakuje informacją o swojej przyszłości po opuszczeniu Red Bulla

Zaskocz pomysłem na swoją przyszłość. Inżynier Adriana Neweya Oczekuje się, że wróci do Formuły 1 (F1) Z innym zespołem, gdy bierzesz urlop po opuszczeniu Red Bulla.

Newey opuści stanowisko głównego inżyniera w Red Bullu w pierwszym kwartale przyszłego roku. Będzie mógł podpisać kontrakt z innym zespołem i uczestniczyć w rozwoju swojego samochodu do 2026 roku, kiedy Formuła 1 planuje wprowadzić istotne zmiany w regulaminie.

„Chciałem pracować w… Prowadzenie samochodów 65-letni Brytyjczyk powiedział: „Kocham samochody sportowe i jestem projektantem od ósmego, dziesięciu lat i mam szczęście, że mogę spełnić tę ambicję już od pierwszej pracy, a pracuję w sportach motorowych odkąd.” Nauczyciel w rozmowie ze swoim reżyserem Eddiem Jordanem.

Wywiad został wyemitowany w czwartek na YouTube.

„Kocham to, co robię” – powiedział Newey. „Wtedy w pewnym momencie zrobię sobie przerwę i jak powiedział Forrest Gump pod koniec swojej długiej kariery: «Jestem teraz trochę zmęczony, ale prawdopodobnie w pewnym momencie zacznę od nowa».

Newey dołączył do Red Bulla w 2006 roku i odegrał kluczową rolę w zdobyciu przez zespół siedmiu tytułów mistrza kierowców, w tym trzech ostatnich z Maxem Verstappenem. Mają także sześć tytułów budowniczych.

Odejście Neweya z czerwony Byk Dzieje się tak w kontekście rozpatrywania przez zespół problemu „niewłaściwego zachowania” menedżera wyższego szczebla Christiana Hornera wobec pracownika.

Red Bull uniewinnił Hornera i zawiesił pracownika. Pracownik odwołał się jednak od ustaleń Red Bulla, a jego przedstawiciele podobno złożyli raport do FIA.

* Bądź na bieżąco z aktualnościami, dołącz Nasz kanał na WhatsApp

nie przegap: Gdzie można obejrzeć NA ŻYWO GP Emilii-Romanii 2024?

Do

READ  Celem Chico Pereza jest rozpoczęcie wygrywania wyścigów i zdobywanie pole position