18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Raya2 ogłasza, że ​​nie będzie już kontynuować MX Expansion League

Raya2 ogłasza, że ​​nie będzie już kontynuować MX Expansion League

ESPN23 maja 2023 o 22:23Czytanie: dwie minuty.

A klub ogłosił w oświadczeniu zakończenie projektu po ogłoszeniu połączenia kategorii U-20 z ligą

Monterey Poznaj ten projekt pasek 2który swojej młodzieży z pierwszego składu dawał więcej treningów, zostaje rozwiązany, by dołączyć do nowej ligi U-23, w której wszystkie drużyny Sekcja pierwsza i kluby Liga ekspansji MX.

Po ogłoszeniu Liga MX Aby usunąć kategorię poniżej 20 lat i połączyć ją z Ekspansja ligiaby utworzyć nową kategorię Rozszerzenie do lat 23Informujemy naszych kibiców i media, że ​​klub podjął decyzję o zakończeniu projektu zespołowego pasek 2 Do ekspansjaPoinformuj zespół za pośrednictwem ich sieci społecznościowych.

pasek 2 Zaczęło się w 2021 roku, a jego celem było zapewnienie graczom sił podstawowych więcej praktyki. W tamtym okresie franczyza była franczyzą Monterey Udało mu się jedynie dotrzeć do ćwierćfinału, który przegrał z Atlante na Clausurze 2023.

Raya2 ogłosiła, że ​​nie będzie już częścią Liga de Expansion MX.Imago 7

„Klub weźmie udział w nowej kategorii z drużyną do lat 23 ze swoich podstawowych sił, która utrzyma cel, jakim jest przyczynianie się do szkolenia i rozwoju naszych młodych piłkarzy, którzy chcą zapracować na miejsce w profesjonalnej piłce nożnej” – czytamy w komunikacie. oświadczenie.. raport.

Podklasa 23 była jedną z podpisanych umów Stowarzyszenie Właścicieli Liga MXw celu wzmocnienia Liga rozszerzeń MX I uczyń to bardziej odpowiednim.

„Powstanie nowa kategoria zawodów sportowych rozwijających młode talenty pod nazwą Sub-23 Expansion, eliminująca Sub-20 i łącząca się z Ekspansja ligi. Z tą kategorią dochodów Ekspansja ligiPonieważ straci wsparcie w sezonie 25-26”, była konwencja łączenia.

Jeden z tych, którzy przybyli jako posiłki do pasek 2 Był to Humberto Suazo, kronikarz historyczny MontereyPonadto niektórzy byli zawodnicy mieli okazję służyć jako sztab szkoleniowy.

„Dziękujemy naszym fanom za wsparcie, jakiego mu udzielili Rozszerzenie Stripe2W ciągu dwóch lat, które zespół uczestniczył w Ekspansja ligiA także piłkarzom i sztabowi szkoleniowemu, którzy brali udział w projekcie.

READ  Chivas de Guadalajara ma nadzieję na odzyskanie 100% Alexis Vega przeciwko Puebla