30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aston Martin otrzyma silnik Red Bulla od 2026 roku

ESPN24 maja 2023, 00:15Czytanie: 3 minuty.

Chacho City: „Dzięki Chico Perezowi meksykański sport motorowy przeżywa wspaniały moment”

Architekt stojący za przeprojektowaniem Hermanos Rodríguez Autodrome i członek komitetu organizacyjnego Grand Prix Meksyku skomentowali rolę, jaką meksykański kierowca odegrał w rozwoju sportów motorowych Azteków.

Brytyjska ekipa zastąpi Mercedesa Hondą, która w ostatnich latach była kluczowa dla przebudzenia Red Bulla

drużyna Formuła 1I Astona Martinaogłosić to temblak Ty je zapewnisz jednostki mocy Od sezonu 2026.

W oświadczeniu brytyjskiego zespołu z zadowoleniem przyjęli japońską markę, ponieważ potwierdzili, że będzie ona odgrywać kluczową rolę w celach średniej klasy.

współpracowaliśmy z temblak jest jednym z ostatnich elementów układanki, która wpisuje się w ambitne plany firmy Astona Martina w Formuła 1— powiedziała Maren Whitmarsh, dyrektor generalna Kolekcja Astona Martina.

Aston Martin zastąpi Mercedesa Hondą, obecną jednostką napędową Red Bulla.Zdjęcia AP

temblak Ma długą i historyczną tradycję wWielki cyrkJapończycy rozpoczęli produkcję własnych jednomiejscowych samochodów i mieli krótkotrwałą fazę w latach 1964-1968 i 2006-2008 z umiarkowanymi sukcesami.

Jako kolarze zaopatrywali 12 drużyn w woj F1Będąc McLarenami ery Senna-Prost, kiedy przejęli lata 80., cieszyli się wielkim prestiżem w premierze sportów motorowych.

Należy zauważyć, że ostatni klienci temblak W F1 To było czerwony Byk i jego zespół oddziałowy Alfa Tauriktórzy zrzeszali się w latach 2018-2022 i od tego roku utrzymują ścisłą współpracę z silnikiem Hondy RBPTH001 Opracowany przez temblak I Układy napędowe Red Bulla. z temblakI Max Verstappen został mistrzem świata kierowców w 2021 i 2022 roku oraz czerwony Byk W zeszłym sezonie wygrał mistrzostwa świata konstruktorów z Verstappenem i meksykańskim kierowcą Chico Perez.

czerwony Byk Będzie nadal współpracować z temblakJednak w 2026 roku będzie współpracować z Fordem.

Astona Martina oficjalnie powrócił do F1 W 2021 roku, kiedy Lawrence Stroll kupuje wygasły zespół Force India/Racing Point, w którym grał Chico Perez Od 2014 do 2020 roku. Do tej pory pięć razy stawali na podium, z czego cztery w tym sezonie zajęli Fernando Alonso.

READ  „The Passage” Tigresa zagra finałowy mecz z Tolucą Mediotempo