20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nagroda Martina Anselmiego dla zespołu Cruz Azul

Nagroda Martina Anselmiego dla zespołu Cruz Azul

Liga Meksykańska

Sztab trenerski La Maquina Cementera podjął decyzję po zwycięstwie nad Chivas de Guadalajara.

© Mauricio Salas/Jam MediaMartin Anselmi, zwycięska mentalność Cruz Azul.

Cruz Azul wrócił do zwycięstwa w ostatni weekend, dając mu Pokonaj Chivas del Guadalajara 3:0 Na stadionie Estadio Azteca. Tym zwycięstwem drużyna Celeste zakończyła dziesiątą rundę z taką samą liczbą punktów jak Rayados i Pachuca. Udostępnij szczyt rankingu.

Maszyna przyszła na ten mecz po porażce w Young Classic to America, co zakończyło serię sześciu gier dodaniem trzech. Jednak dzięki jego genialnemu futbolowi i intensywności, jaką głosił, Zespół był w stanie szybko odzyskać siły w starciu z innym mocnym konkurentem.

Cementeros powinni zacząć myśleć o następnym meczu z Santos Laguna w 11. rundzie Clausury 2024. Ale najpierw Trener postanowił „nagrodzić” swoją drużynę zasłużonym odpoczynkiem.

Na ten poniedziałek, 4 marca Martín Anselmi zdecydował się dać zawodnikom Cruz Azul dzień wolny. W ten sposób zespół od wtorku powróci do treningów na obiektach La Noria, aby rozpocząć przygotowania do meczu z Torreon.

Martin Anselme zmienił oblicze Cruz Azul. (obrazek 7)

Przesłanie Martina Anselmiego po zwycięstwie nad Chivas

Po zwycięstwie nad Guadalajarą… Martin Anselmi mówił o bramkach Cruz Azul Nadal nie wspomniał o swoich ambicjach związanych z tytułem. Argentyńczyk ograniczył się do rozmowy o dalszym doskonaleniu zbiorowych wyników: „Myślę, że dzisiaj zrobiliśmy duży krok w stronę tych celów Kontynuujemy budowanie zespołu, ciągłe wzmacnianie się i myślę, że zwycięstwa i formy zwycięstw usprawniają proces„.

Święci kontra. Cruz Azul: Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć mecz 11. rundy?

W ramach meczów 11. rundy Mistrzostw Clausura Ligi Meksykańskiej 2024, Cruz Azul odwiedzi Santos Laguna Na stadionie Korony Sobota, 9 marca o godzinie 19:00, czasu środkowego Meksyku. Mecz ten będzie transmitowany na żywo za pomocą sygnału TUDN i TV Azteca.

Absolwent nauk o komunikacji i technika dziennikarstwa, absolwent Universidad Argentina de la Empresa (UADE). Mając doświadczenie w Diario Olé i innych popularnych serwisach cyfrowych, od 2020 roku dołączył do grona serwisów Futbol, ​​gdzie obecnie pracuje jako subredaktor produktów w Meksyku. Obecnie specjalizuje się w Liga MX, reprezentacji Meksyku i Concacaf, chociaż relacjonuje i śledzi najważniejsze zawody sportowe na świecie.