23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć Grand Prix Arabii Saudyjskiej 2024?

Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć Grand Prix Arabii Saudyjskiej 2024?

Nadszedł czas, aby „Król Ulic” zabłysnął. Po awansie z piątego miejsca na drugie Grand Prix Bahrajnu, Pierwsza na sezon 2024 Formuła 1, Sergio „Chico” Perez Przygotowuje się do ważnego wyzwania, w jednym ze swoich ulubionych miejsc.

On Grand Prix Arabii Saudyjskiej To pierwszy wyścig miejski w tym roku, a mieszkaniec Guadalajary pokazał, że potrafi biegać po ulicach. babcia, Azerbejdżan, Las vigas I Monako To na torach Perez Mendoza osiągał dobre wyniki i w tym sezonie będzie próbował to jeszcze raz udowodnić.

Chico może pochwalić się dwoma pole position w Arabii Saudyjskiej, a zeszły rok zamienił w zwycięstwo. Ale to, czy uda mu się zrobić to ponownie, nie będzie zależeć od niego samego. Maxa Verstappena W Bahrajnie miał znaczną przewagę, 22 sekundy przed zawodnikiem z Guadalajary. Do czerwony Byk To był ważny wynik, 1:2, ale teraz zaczynają pojawiać się wątpliwości, czy obaj kierowcy rywalizują na równych warunkach.

Do tego dochodzi napięcie, które wciąż wokół nas istnieje Christian Horner, Choć spółka dominująca odpierała stawiane jej zarzuty. Te i inne przypadki, takie jak rzeczywista pojemność Ferrari Jeśli chodzi o zawody, wyjaśni się to w przyszły weekend Tor Jeddah Corniche.

Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć Grand Prix Arabii Saudyjskiej 2024?

Podobnie jak Grand Prix Bahrajnu, Grand Prix Arabii Saudyjskiej odbędzie się w sobotę ze względu na Ramadan. W związku z tym działanie rozpocznie się w środę 6 marca dniem mediów, a w czwartek 7 marca odbędzie się pierwsze bezpłatne szkolenie.

data: Sobota, 9 marca 2024 r
Harmonogram: 11:00 Środkowy Meksyk
Kampus: Tor Jeddah Corniche
Wprowadzać się: F1 TV/Fox Sport

Możesz być także zainteresowany: Formuła 1: Czech Perez, kierowca Red Bulla nr 1? Tak myślą fani sprawy Christiana Hornera

READ  Już przerywając ciszę: wspaniałe przesłanie Roberto Firmino po tym, jak nie został włączony do składu Brazylii na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze