18 maja, 2024

Memy świętują jedyną niepokonaną Clausurę w 2024 r. (zdjęcia) – Fox Sports

Po zwycięstwie Monterey'a 3-0 dalej KuguaryNa portalach społecznościowych nie mogli powstrzymać się od naśmiewania się z drużyny uniwersyteckiej, a także podkreślenia ostatniej niepokonanej drużyny, która po dziesiątej rundzie pozostała w obecnej Lidze Finałowej 2024.

Chociaż tak, przed uznaniem zwycięstwa Plan I wyśmiewaj KuguaryMemy krytykowały mecz, bo w pierwszej połowie tablica wyników nie poruszyła się i do końca pierwszej połowy nie przyniosło żadnego rezultatu.

Pomimo wyniku obie drużyny pozostają w pierwszej ósemce rankingów Monterey'a Na pierwszym miejscu z 19 punktami, natomiast Kuguary Z 15 jednostkami pozostał na siódmym miejscu.

Jak będzie wyglądał ogólny harmonogram ligi Clausura 2024 po dziesiątej kolejce?

Biorąc pod uwagę wynik meczu Xolos z Lyonem, który kończy dziesiątą rundę Ligi Finałowej 2024, tak przedstawia się sytuacja w klasyfikacji etapowej zasadniczej.