20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chicharito wysyła emocjonalną wiadomość do fanów po porażce z Cruz Azul

Chicharito wysyła emocjonalną wiadomość do fanów po porażce z Cruz Azul

Ostatnia sobota, Chivas Rayadas z Guadalajary Już wcześniej padały złamane Niebieski krzyżDla niego tak Javiera Hernandeza Jako główny motor powrotu, który nigdy nie nastąpił.

W drugiej połowie na boisko wszedł Javier Stadion AztekówStrzelił nawet gola, który został wykluczony ze względu na spalony, a po meczu zdobył pierwszego gola Manchester United, Real Madrytmiędzy innymi drużynami, udostępnił wiadomość zarówno członkom drużyny, jak i fanom drużyny Chivas.

„To bardzo, bardzo bolesny wynik… Dziękuję za całe wsparcie wszystkim braciom Chiva w czerwono-białej stolicy. Nadal widzimy, że nadchodzą bardzo wyjątkowe gry” – czytamy w historii na Instagramie udostępnionej przez Hernandeza.

Chivas Będziesz musiał zdobyć Amerykańskie Orły W pierwszym meczu rundy 16 Liga Mistrzów CONCACAF W najbliższą środę zespół, który właśnie pokonał Atlas czerwono-czarny W lidze MX.

On Święte stado Zespół rozegra trzy mecze z drużyną Azulcrema, z czego pierwszy odbędzie się w środę w pierwszym meczu Stadion w AkronNastępnie wróć na pole Stadion Azteków Następnie wróć do Guadalajary, aby zdobyć mistrzostwo ligi w meczu z drużyną Zielone brzuchy lwa pośrodku.

Możesz być także zainteresowany: Nie w ten sposób! Kibice „Pseudo Chivas” pojawiają się na apelu przed pojedynkiem z Cruz Azul

READ  Ameryka vs. Atlético San Luis: Potwierdzona data i godzina meczu Clausura Liguilla 2023