7 maja, 2024

Fernando Gago po kolejnym upadku Chivas – Fox Sports

Po porażce 3:0 Chivas Z czym miał kontakt podczas swojej wizyty Niebieski krzyżDyrektor Techniczny Świętego Stada, Fernando GagoWcześniej zespół Light Blue wyróżnił się i rozmawiał o tym, co należy poprawić w nadchodzącej przyszłości.

„W pierwszej połowie nie graliśmy dobrze, pokonali nas przez pozycjonowanie. Później w drugiej połowie, ze względu na chęć i ambicję osiągnięcia wyniku, mieliśmy więcej gry, ale brakowało nam gry, którą chcieliśmy. Tak ograli nas i nie stanowi to problemu, mówiąc to.

O tym, co należy poprawić, Fernando Gago Jest jeszcze wiele aspektów, nawet jeśli wygrywasz, więc jest jeszcze wiele do omówienia w tym aspekcie, powiedział.

„Jest wiele aspektów do skorygowania i zawsze trzeba to poprawiać, kiedy wygrywasz i kiedy przegrywasz. Moje podejście do pracy jest takie. Tak, wszystko się martwi, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Ponieważ kiedy wygrywamy, musimy się również martwić, aby zespół nie ma zbyt dużej pewności siebie.

Jak działa proces chicharito?

Javier Hernandez miał minuty w meczu przeciwko Cruz Azul, zastępując Cade'a Coyle'a w 75. minucie, a bramka napastnika nie została uznana na koniec meczu z powodu spalonego.

„Javierowi brakuje rytmu gry, a tego właśnie szukamy w tym całym procesie, aby dodał minuty, aby mógł odzyskać rytm piłkarski, który po długim czasie będzie musiał znaleźć w minutach, ale Rozwój jest dobry, zarówno jeśli chodzi o kontuzje, jak i kontuzje” – powiedział argentyński strateg. „Czego dla niego szukamy w piłce nożnej”.

Co dalej z Chivasem?

Po tej trudnej katastrofie Chivas W środę, 6 marca, w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Mistrzów CONCACAF zagrają z drużyną America w Akron.

Biało-czerwoni pozostaną u siebie, aby powitać Lyon w sobotę 9 marca, a w środę 13 marca seria zakończy się meczem przeciwko América w stolicy kraju, choć trzy dni później spotkają się ponownie w Liga MX.

READ  Cruz Azul przedstawia Tucę Ferrettiego i jego sztab szkoleniowy; "Drużyna marzeń"