15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Cruz Azul pozywa Juana Reynoso w kontrowersji FMF

Różne źródła konsultowane przez ESPN potwierdziły, że Cruz Azul złożył formalną skargę do Komisji Pojednawczej i Rozstrzygania Sporów (CCRC) Meksykańskiego Związku Piłki Nożnej (FMF) przeciwko Juanowi Reynoso.

MEKSYK – W bezprecedensowej sprawie w meksykańskim futbolu klub pozwał swojego byłego trenera po jego zwolnieniu, aby uniknąć wypłaty odszkodowania.

Skonsultowano różne źródła ESPN potwierdził, że Niebieski krzyż Złóż formalny pozew za pomocą Komisja pojednawcza i rozstrzygania sporów (CCRC)) podwładny Meksykańska Federacja Piłki Nożnej (FMF) przeciwko Juan Maximo Reynoso Guzmanzwrócił się o pomoc do ww. instytucji w celu ustalenia, że ​​nie ma obowiązku wypłaty przez klub jakiejkolwiek likwidacji przez klub, pomimo zwolnienia trenera Peru, 19 maja bez wyraźnego powodu takiego skutku .

prawnicy Niebieski krzyż 22 czerwca wdał się w kontrowersje, aby pozwać stratega, który prowadził Maszyna Do Tytułu IX, po rzekomo, Zarząd i Renoso prowadzili rozmowy ugodowe w celu osiągnięcia porozumienia gospodarczego w sprawie wcześniejszego rozwiązania umowy, która miała 7 miesięcy i 11 dni, ponieważ obowiązywała do 31 grudnia 2022 r.

Technik został zwolniony 19 maja, a po oficjalnym kontakcie z Niebieski krzyż Zapowiadając swoje odejście, wysłał do klubu różne żądania, domagając się wypłaty odszkodowania, które mu odpowiada na podstawie kontraktu. Jednak na żaden z nich zespół cementu nie odpowiedział oficjalnie.

Jednak pomimo powyższego Reynoso Chętny do negocjacji, był Niebieski krzyż Kto zdecyduje się wnieść formalną sprawę przeciwko trenerowi, zwracając się do Komisji o wydanie decyzji, w której udowodni, że nie jest wymagane żadne odszkodowanie, jak wynika z konsultowanych źródeł.

Cruz Azul argumentuje przed CCRC, że umowa stanowi, że klub może rozwiązać umowę za obopólną zgodą, bez płacenia odszkodowania.

Obrona andyjskiego trenera podkreśliła jednak, że decyzja nie była za obopólną zgodą, ponieważ Juan chciał kontynuować grę w drużynie i został odesłany, z tego powodu przysługuje mu odszkodowanie. Asystent Jaime Serna, trener fizyczny Gustavo Liombruno i analityk wideo Rosalio Diaz, członkowie sztabu szkoleniowego Renoso, również zwolnieni, zgodzili się na odszkodowanie oferowane przez Cruz Azul w zamian za 90 dni ich pensji.

Źródła twierdzą, że Jan Renoso Był gotów zaakceptować likwidację, jaka mu odpowiadała z mocy prawa: równowartość 90-dniowej pensji. jednakże, Niebieski krzyż Postanowił przedstawić powyższe roszczenie przed Komitetem Praw Dziecka Kanady, organem odpowiedzialnym za rozstrzyganie sporów między członkami Federacji.

Ze swojej strony asystent Joaquin Velasquez złożył niezależną sprawę przeciwko Cruzowi Azulowi za jego wcześniejsze odejście z zespołu. W oczekiwaniu na decyzję FIFA Conciliation and Dispute Resolution Committee (FMF), której przewodniczy Ernesto Meade, zarówno Juan Reynuso, jak i Cruz Azul mogą wnieść apelację do Sportowego Trybunału Arbitrażowego (TAS), od którego orzeczenia nie można się wzajemnie odwołać.