19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Transfery: Chivas zabezpiecza byłą Amerykę jako impuls dla Apertury 2023

Transfery: Chivas zabezpiecza byłą Amerykę jako impuls dla Apertury 2023

rynek

Ameryka nadal dodaje złe wieści przeciwko Chivas de Guadalajara: teraz zawodnik drużyny młodzieżowej idzie do klasycznego pretendenta.

© Mauricio Salas / Jam MediaChivas zabezpiecza dawną Amerykę jako wzmocnienie

Chivas de Guadalajara W jednym z najbardziej satysfakcjonujących momentów w swojej najnowszej historii po tym, jak został wyeliminowany Ameryka i awansować do finału Clausura 2023 Liguilla. A dla drużyny biało-czerwonych mamy kolejne dobre wieści…

Drużyna prowadzona przez Velkjo Paunovicia przygotowuje się do ostatecznego starcia serii z Tigres UANL, którego daty i godziny zostały już potwierdzone. Chociaż w tych momentach wprowadzenia unika się rozmów o wzmocnieniach i kwestiach dotyczących przyszłości, krążą pogłoski, że zarząd podjął już niezbędne kroki, aby zapewnić włączenie nowego gracza na następny sezon.

Najsłabszym punktem drużyny jest środek ataku. Według informacji przekazanych przez dziennikarza ds transfer rynku, Fernando Esquivel, Guadalajara zapewnił Ricardo Marin na Apertura 2023.

Gdzie był Ricardo Marin?

Marín to 25-letni napastnik, który trenował w niższych kategoriach Los Millonetas I ma doświadczenie w pierwszej drużynie zespołu azulcrema. To była jego ostatnia piłkarska kariera Celaya Z ligi ekspansji.

Podobała Ci się nasza notka? Czy miałeś odwagę? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Águilas Monumental umożliwia interakcję z naszymi treściami. Za pośrednictwem Viafora możesz nam powiedzieć, czego chcesz, za pośrednictwem Google, Facebooka lub poczty e-mail. Kompletne, wyselekcjonowane doświadczenie dostosowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  „Chaquito” Jimenez i Marcelo Flores chcą wpisać się na listę dzieci byłych piłkarzy, którzy grali w mundialu