17 maja, 2024

Zverev i Siegmund zdobyli dla Niemiec Puchar United, za Polską Świątek i Hurcox.

Sydnej.- Aleksander Zverev A następnie zaoszczędził dwa punkty meczowe w niesamowitym powrocie, aby w niedzielę wygrać mecz pojedynczy w trzech imponujących setach. Niemcy odnieść sukces Puchar Zjednoczonego W decydującej walce Mieszane bliźniaki.

Plasujący się na szóstym miejscu na świecie Zverev pokazał po meczu, że ma dość energii Sobota Mecz zakończył się późno, a w niedzielny poranek przegrywali setem i dwoma punktami meczowymi do pokonania 6-7 (3-7), 7-6 (8-6), 6-4 Błyszczący Huberta Hurcoxa Ken Rosewall w walce, która trwała trzy godziny Sydnej.

To może Cię zainteresować: Jose Raul Carrillo z Saltillo zakończył jako najlepszy gracz z Ameryki Łacińskiej na międzynarodowym turnieju na Florydzie.

Rozegranie szóstego meczu w ciągu trzech dni, łącznie z zakończonym półfinałem 2:20 W półfinale maratonu z Australią dołączył do Zvereva Laura Zygmunt W niedzielę trzeba wygrać w grze podwójnej mieszanej 6-4, 5-7, 10-4 W super dogrywce vs Iga Świątek i Hurkacz.

Kilka godzin temu Świtek był na szczycie WTAZwycięstwo w setach prostych dało Polsce przewagę na początku Angelika Gerber.

Świątek, z 22 lataWygrał 6:3, 6:0 Gerbera W ciągu zaledwie 70 minut walk mistrz czterech głównych tytułów przedłużył swoją passę do 16 pojedynków, po tym jak zakończył się zwycięstwami w 2023 roku. Chiny Otwarte I to Finały WTA Wewnątrz Meksyk.

Zwycięstwo Świdka sprawiło, że Polsce brakowało jeszcze tylko jednego zwycięstwa Gra pojedyncza lub mieszana, mężczyźni Aby zdobyć tytuł.

Hurcox prowadził Polskę, a w jednym secie i w drugim dogrywce prowadził Zverev 6:4. Ale jakoś Zverev znalazł moc Jego niesamowita prawa ręka prowadzące do równowagi.

To może Cię zainteresować: Manchester City miał na imprezie bramkowej gościa specjalnego: De Bruyne wraca po miesiącach nieobecności

Następnie wygrał drugiego seta i wyrównał, ostatecznie wygrywając decydującego seta z przerwą. Trzecia gra Aby zakończyć trudną walkę Trwało to niecałe trzy godziny.

READ  Rozpoczyna się przerzut niemieckich formacji obrony patriotycznej do Polski

„To znaczy, obroniłem strzał na linii i zapisałem grę”. był pewien Zverev. „Czasami taki jest tenis. Wygrywasz i przegrywasz o milimetry.