20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Zmarł Daniel Rodríguez Cofre, chilijski dyrektor generalny, który był dyrektorem Femsa – El Financiero

Zmarł Daniel Rodríguez Cofre, chilijski dyrektor generalny, który był dyrektorem Femsa – El Financiero

Daniel Rodriguez Cofre, były dyrektor generalny, Inc Rozwoju Gospodarczego Meksyku (FEMSA), Zmarł w nocy z piątku na sobotę, 18 sierpnia, w wieku 58 lat w Santiago de Chile.

Firma potwierdziła to w oświadczeniu, w którym złożyła kondolencje rodzinie prezesa.

jako część Praca Rodrigueza-Covereta Na czele Femsy wyróżnia się ekspansja OXXO w Peru, Kolumbii i Brazylii, konsolidacja Femsa Salud, ekspansja Femsy w kierunku Europy poprzez Valora, a także strategia Femsa Forward.

W lipcu Daniel Rodriguez podjął decyzję o ustąpieniu ze stanowiska CEO firmy z powodu m.in Miał problemy zdrowotne.


Wyjaśnił, że jego celem było skupienie się na leczeniu zdiagnozowanego u niego raka jelita grubego, dlatego tymczasowo stanowisko objął Jose Antonio Fernandez Carvajal, prezes zarządu i były prezes firmy.

„Po Okres głębokiej refleksji Podjąłem tę trudną decyzję, która moim zdaniem jest najlepsza dla mojej rodziny i Lamsy. prosto do Vimesa „Wypełniło to moją karierę głębią i nie mógłbym być bardziej dumny z osiągnięć, które razem osiągnęliśmy” – powiedział Rodriguez Cofre.

José Antonio Rodríguez Carvajal powiedział, że Daniel Rodríguez Cofre „był wizjonerskim przywódcą, asertywnym, prostym, niezawodnym, sympatycznym i elastycznym, a także wieloma innymi cechami. Dzięki zaufaniu, które wzbudzał, i jego niekwestionowanemu ludzkiemu cieplu, wspierał prawdziwą współpracę, zespół, w którym jest miejsce dla każdego”. Jesteśmy przekonani, że najlepszym sposobem uczczenia jego pamięci i zachowania jego dziedzictwa byłoby pójście za jego przykładem i naśladowanie jego postawy współpracy, zaangażowania i prostoty”.

To było w lutym, kiedy został zdiagnozowany Kasetony Rodrigueza z tym rodzajem raka. Daniel Rodriguez przejął ogólne kierownictwo w styczniu 2022 roku po przejściu na emeryturę Eduardo Padilli.

READ  Zaostrzenie środków w USA pomimo spadku Covid