27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Bardzo rzadki” atak na D1;  Ofiara, mieszkaniec El Paso: Jauregui

„Bardzo rzadki” atak na D1; Ofiara, mieszkaniec El Paso: Jauregui

W wywiadzie udzielonym mediom przed Okrągłym Stołem Bezpieczeństwa Państwa, Cesar Jauregui MorenoSzef FGE zaznaczył, że prowadzone jest już śledztwo w sprawie napadu, do którego doszło w ostatnich dniach w barze restauracyjnym Dystrykt 1, tego samego, do którego doszło na oczach wszystkich bywalców restauracji.

„Prowadzimy śledztwo w tej sprawie, jest interwencja Straży Miejskiej, Prokuratury i Bezpieczeństwa Publicznego.”pokazane.

Jeśli chodzi o relacje, które wskazywały, że ofiarą był syn jednego z byłych gubernatorów Chihuahua, zaprzeczył, że tak było, ponieważ Jáuregui osobiście przejrzał oświadczenie o tym, co się stało:

„Były bardzo rzadkie okoliczności związane z tym wydarzeniem, mamy już wokół nas pewne definicje i pracujemy nad tym” wskazany.

„Nie, nie był synem byłego gubernatora, pochodzi z El Paso i mieszka w Juarez” wytłumaczyć.

„Udało nam się uzyskać jego oświadczenie na czas w bardzo kompleksowy sposób, widziałem to z pierwszej ręki. Jest mieszkańcem El Paso, który urodził się w Juarez, ale tam pracuje” – dodał.

Jáuregui został zapytany, czy po zgłoszeniu tego, co się stało, odkryli inne podobne incydenty w okolicy:

„To odosobniony przypadek, nie mamy żadnych raportów na ten temat, ale należy go zbadać, ponieważ formularz prowizji jest tak rzadki, że wchodzą tak, jakby go przetwarzali. Zbieramy dane. Jest obszar, w którym każde zdarzenie natychmiast wyskakuje”.

Wśród skradzionych przedmiotów był zegarek Rolex, portfele i inne przedmioty.

czas wypadku:

READ  Pogarszający się kryzys porodowy w Japonii - Kodasai