29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z kim Meksykanie zmierzą się w sezonie 2023-2024?

Z kim Meksykanie zmierzą się w sezonie 2023-2024?

skończyłem Losowanie Ligi Mistrzów Mamy już 32 zespoły gotowe do gry faza grupowa. Nadszedł czas, aby zobaczyć moją konkurencję Meksykańscy gracze którzy wezmą udział w turnieju.

Hirving Lozano (PSV)

PSV doprowadziło do powrotu Meksykanina Chucky’ego Lozano do rządów ligi holenderskiej, a w Lidze Mistrzów nie będzie to łatwe zadanie, gdyż zmierzy się on z drużyną PSV w sektorze, który może być dla niej trudny w fazie grupowej.

Sevilla będzie jednym z niewygodnych przeciwników dla Lozano i spółki. Następnie będą musieli zmierzyć się z Arsenalem, niebezpieczną bronią w Lidze Mistrzów UEFA, a wreszcie francuski Lens zakończył ten sektor B Ligi Mistrzów.

Santiago Jimenez (Feyenoord)

Santiago Jimeneza Po raz pierwszy zagra w Lidze Mistrzów z Feyenoordem. Będąc mistrzami Eredivisie, prowadzą grupa E. Teraz Holendrzy będą musieli z nimi konkurować Atletico Madrid Jedna trzecia liga, Lacjum Wicemistrz ligi włoskiej i CelticsBohaterowie Szkocji.

Santi zadebiutuje w Lidze Mistrzów

Jorge Sanchez (Porto)

Wreszcie, Jorge Sancheza Lista Meksykanów w Lidze Mistrzów zamknięta. Smoki są przyciągane grupa godzktórymi się z nim podzielą Barcelonahiszpańska liga mistrzów, Szachtar Donieck I nowicjusz Królewska Antwerpia.

Jorge Sanchez jest już zawodnikiem Porto

znacznie Rodolfo Pizarro i Urbelin Pineda Zostali wyeliminowani w poprzedniej rundzie fazy grupowej AEK Ateny Przegrana z Antwerpią. Gerardo Artegi Został również wyeliminowany wraz z Genkiem w poprzednich rundach.

Możesz być także zainteresowany: Kowboje wybierają byłego gracza NFL na swojego studenta pierwszego roku

READ  Argentyńscy kibice zostali „eksmitowani” z mieszkań w Katarze, aby płacić za 5-gwiazdkowe hotele