16 maja, 2024

Wenezuela remisuje w Brazylii po pięknym golu zawodnika Mazatlána!  (Wideo) – Fox Sports

Wenezuela remisuje w Brazylii po pięknym golu zawodnika Mazatlána! (Wideo) – Fox Sports

Czwartek Historyczny Do Wenezuela w kwalifikacjach CONMEBOL Wybierają się na Mistrzostwa Świata 2026, ponieważ wygrali turniej Remis 1:1 w Brazylii Z prawdziwym klejnotem Dobry gol Podpisano przez Imama Eduardo BelloZ kim gra w Meksyku Klub Mazatlan.

Twardy Scratch, pięciokrotny mistrz świata, ten chłopak z Jogo Bonito, który miał na boisku takie gwiazdy jak on Neymar, Vinicius, Rodrygo i Richarlisonnie można sprzeciwiać się pokorności czerwone winoJako jedyny w Ameryce Południowej nie brał wcześniej udziału w Pucharze Świata.

Gol Edouarda Bello w Brazylii – Wenezuela | wideo

Logika tak podpowiada CanarinaKtóry Awansowałem na tablicy wyników Przez armaty Gabriela MagalhaesaArsenalu, który otwierał wynik główką do 50. minuty.

Nie oznacza to jednak, że Brazylia była siłą napędową. Przez cały mecz oddali tylko 6 celnych strzałów na bramkę i, jak już wspomniano, byli w stanie otworzyć wynik aż do drugiej połowy, ale właśnie wtedy, gdy wydawało się, że na własnym boisku wszystko wróciło na właściwe tory, Pojawił się wenezuelski bohater.

Gra w meksykańskiej lidze MX A teraz w oczach świata Edward Bello strzelił wspaniałego gola w 85. minucie dla parytetu końcowego. Strzał tyłem do bramki, coś w rodzaju kopnięcia znad głowy, ale bez odrywania nóg od ziemi. Mało estetyczne, ale efektowne i przyciągające wzrok.

Wenezuela zaliczyła drugi remis w swojej historii w Brazylii Dla eliminacji Pucharu Świata. Niewyobrażalny wynik sprawił, że zajęli szóste miejsce w CONMEBOL, ponieważ dałoby im to bilet do Ameryki Północnej 2026, ponieważ na następny turniej byłoby 6,5 biletów CONMEBOL.

Dla tej części Scratch stracił prowadzenie w kwalifikacjach do Argentynyktóre kilka godzin temu pokonało Paragwaj na Monumental Stadium dzięki bramce po strzale obrońcy Nicolasa Otamendiego.