29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Raport: Sergio Ramos wraca do Sevilli po 18 latach

Raport: Sergio Ramos wraca do Sevilli po 18 latach

Evie3 września 2023 o 12:10Czytanie: 2 minuty.

Doświadczony obrońca doszedł do porozumienia ze swoim klubem trenerskim w zasadzie w sprawie jednosezonowego kontraktu z opcją przedłużenia na kolejny

On Sewilla I Sergio RamosJako wolny zawodnik, odkąd 30 czerwca zakończył się jego związek z Paris Saint-Germain, w niedzielę osiągnął porozumienie w sprawie powrotu środkowego obrońcy do swojego byłego klubu, co przeniosło go 18 lat temu do Realu Madryt, jak mu powiedziano. Evie źródła procesu.

z powrotem Sergio Ramos Do Sewilla Sprawa stanie się oficjalna w ciągu najbliższych godzin, kiedy zostaną sfinalizowane szczegóły kontraktu na jeden sezon oraz kontraktu uzależnionego od bramek, który obie strony ustaliły jako preludium do lata, w którym zawodnik wyraził swoje chęć przejścia na emeryturę. Zespół, który zadebiutował w elicie.

Sergio Ramos wróci do Hiszpanii, aby kontynuować karierę w Sevilli.Agencja Ochrony Środowiska

Od początku sierpnia ubiegłego roku nazwa El Camero pojawiała się przy każdym wystąpieniu w mediach przedstawicieli klubu, którzy zawsze unikali tej kwestii w związku z przepełnieniem obrony Sewilli.

On SewillaJednakże stracili osiem bramek w pierwszych trzech meczach ligowych i są jedyną drużyną w turnieju, która jeszcze nie strzeliła gola, więc podpisanie kontraktu z Sergio Ramos Zespół wzmocni kruchą obronę, częściowo ze względu na długotrwałą kontuzję Brazylijczyka Marco Teixeiry.

Źródła ujawnione Osika To Sergio Ramos Miał oferty z Porto, Galatasaray, Al-Ittihad i dwóch drużyn z MLS, ale obrońca wolał wrócić do Sewilla.

READ  Barcelona rozpoczyna dziś nowy etap