3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Według sztucznej inteligencji tak wyglądałby Dziadek w prawdziwym życiu

Według sztucznej inteligencji tak wyglądałby Dziadek w prawdziwym życiu

Wpisałem trendy On

W ich obszernym katalogu kinowym Disneya I PixaraByć może jednym z najbardziej udanych tytułów jest „Wyżej: przygoda wysokości”Która opowiada historię chłopca odkrywcy Russella I Pan Carla Frederiksena W poszukiwaniu dostępu Rajskie Wodospady, w Wenezueli. Teraz, sztuczna inteligencja Przenosi nas do kultowego prawdziwego dziadka 'wyższy' Cofamy się do roku 2009, kiedy film miał premierę.

Związek pomiędzy Zdjęcia Walta Disneya I Studia animacji Pixar To być może jeden z najbardziej udanych filmów w historii kina. Od pierwszego filmu fabularnego o tym związku, który powstał w 1996 roku „historia zabawek”Było jasne, że kino animowane ulegnie radykalnej zmianie i rzeczywiście tak się stało. W tym sensie, „Wyżej: przygoda wysokości” Jest to jeden z najbardziej zapadających w pamięć dzięki osobowości głównego bohatera.

Sztuczna inteligencja odtwarza pana Frederiksena z „Up”, a wynik będzie pod wrażeniem

Są to czasy wielkiego rozwoju technologicznego sztuczna inteligencja Zaskoczyłeś nas we wszystkich obszarach życia: Edukacja, zdrowie i rozrywkaitp. Trend wskazuje, że narzędzie to będzie się nadal rozwijać, ze względu na pozytywne rezultaty, jakie osiągnęło dla różnych firm. W rzeczywistości badanie to pokazuje Ponad 60 procent firm korzystających z tej technologii odnotowuje co najmniej 10-procentowy wzrost przychodów.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy byliśmy świadkami kreatywności, jaką zaprezentował sztuczna inteligencja Pokazując ludzkie wersje różnych postaci z seriali animowanych i filmów, m.in Myszka Miki dopóki Mały KsiążęI kontynuując ten nurt, mamy prawdziwą wersję Mr. FrederiksenaDziadek 'wyższy'wykonany przez projektanta nazywającego siebie Husajn Diba na Instagramie i udostępnij je tutaj:

Carl Frederiksen z Up, wersja IA/IG: @hossein.diba

Od jego premiery minęło już ponad 10 lat „Wyżej: przygoda wysokości”Ale jego bohaterowie nadal cieszą się uznaniem publiczności, co możemy sprawdzić na portalach społecznościowych i bez wątpienia „fałszywy” dziadek Russella To jeden z najbardziej zapamiętywanych. Dlatego powstało to zdjęcie sztuczna inteligencja Robi ogromne wrażenie wśród użytkowników.

READ  Objawy utrzymują się do 12 miesięcy - El Financiero