24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

UNAM uruchamia bezpłatny kurs specjalizujący się w sztucznej inteligencji, zaktualizuj swoją wiedzę – Enseñame de Ciencia

UNAM uruchamia bezpłatny kurs specjalizujący się w sztucznej inteligencji, zaktualizuj swoją wiedzę – Enseñame de Ciencia

W związku z dużą konkurencyjnością pracy, jaka istnieje w naszym kraju, konieczne jest, abyśmy byli coraz lepiej przygotowani i szkoleni w różnych dziedzinach informatyki, a to oprócz wiedzy, którą posiadamy z poprzednich studiów, pozwoli nam mieć lepsze możliwości w miejsce pracy.

Jak widać, prawie wszystkie media mówią o wykorzystaniu i zastosowaniach sztucznej inteligencji. Szybko przeniosło się to na różne etapy naszego życia, ponieważ sztuczną inteligencję możemy znaleźć w aplikacjach biznesowych, takich jak programy pakietu Microsoft (Word, Excel, PowerPoint), wyszukiwarki lub przeglądarki, takie jak Ty, Bing i inne. Poza tym wiele obrazów jest generowanych przez sztuczną inteligencję.

Z tej okazji porozmawiamy o ważnym kursie sztucznej inteligencji prowadzonym przez Narodowy Autonomiczny Uniwersytet Meksyku (UNAM), który jest prowadzony na platformie. CourseraStudenci, którzy ukończą szkolenie, muszą mieć szeroki przegląd i podstawowe opanowanie technologii, które można wykorzystać do budowy inteligentnych systemów. Omówione zostaną również filozoficzne, etyczne i społeczne implikacje, jakie może mieć rozwój technologiczny w dziedzinie sztucznej inteligencji. Kwestia ta jest niezwykle istotna, ponieważ mówi się, że sztuczna inteligencja może zastąpić niektóre zawody. Sztuczna inteligencja jest obecnie stosowana w różnych dziedzinach i istnieje ogromne zapotrzebowanie na pracowników w firmach i organizacjach wszelkiego rodzaju, dlatego studenci zdobędą różne narzędzia, które będą mogli zastosować w swoim środowisku zawodowym.

O kursie

Z oceną 4,6 gwiazdek i 286 recenzjami, to zakręt Cieszy się dużą popularnością wśród internautów, gdyż pozwala wejść w świat sztucznej inteligencji od podstaw, bez konieczności posiadania wcześniejszej wiedzy.

Kurs oferuje: elastyczne harmonogramy, 100% online, w języku hiszpańskim i całkowity czas do ukończenia 8 miesięcy (możesz zakończyć wcześniej).

Ponadto pod koniec kursu studenci wykorzystają swoją wiedzę do rozwiązania któregokolwiek z następujących problemów:

  • Zastosuj wiedzę zdobytą podczas specjalistycznego programu w określonej dziedzinie.
  • Wdróż technologię AI w określonym celu.
  • Porównaj opracowane rozwiązanie z istniejącymi rozwiązaniami.
  • Przedstaw ustalenia w ustrukturyzowanym eseju (maksymalnie 10 stron).
READ  Studenci medycyny wznowią działalność - Luces del Siglo

Zrzut ekranu kursu AI, kredyty dla Coursera.

zawartość z zakręt

Kurs podzielony jest łącznie na 8 jednostek zwanych również kursami, jak pokazano poniżej:

Cykl pierwszy: Sześćdziesiąt lat sztucznej inteligencji

Kurs 2: Rozumowanie syntetyczne

Kurs 3: Rozwiązywanie problemów przez zapytanie

Kurs 4: Obliczenia ewolucyjne

Sesja 5: Zachowanie adaptacyjne

Kurs 6: Kreatywność obliczeniowa

Siódmy kurs: ucieleśnienie kreatywności

Kurs 8: Sztuczna inteligencja: projekt końcowy

Zapisz się na bezpłatny kurs Dostępny tutaj.

Czym jest sztuczna inteligencja?

Z definicji tzw sztuczna inteligencja (AI) Jest definiowana jako gałąź informatyki, która koncentruje się na opracowywaniu systemów i oprogramowania, które mogą wykonywać zadania, które normalnie wymagają ludzkiej inteligencji. Sztuczna inteligencja opiera się na założeniu, że maszynę można zaprogramować tak, aby myślała i uczyła się w sposób podobny do człowieka.

Sztuczna inteligencja wykorzystuje techniki i algorytmy do przetwarzania dużych ilości danych oraz znajdowania wzorców i powiązań. Techniki te mogą być nadzorowane (w których dostarczane są oznakowane dane w celu wyszkolenia modelu) lub nienadzorowane (w których model znajduje wzorce bez zewnętrznych wskazówek). Ponadto sztuczną inteligencję można również ulepszyć, przekazując modelowi informacje zwrotne na temat jego wydajności.

Obecnie sztuczna inteligencja ma znaczący wpływ na różne sektory, takie jak przemysł, edukacja, badania i zmniejszanie obciążenia pracą.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.