30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Najbardziej wymagające zdrowie fizyczne i psychiczne

Osoby podróżujące troszczą się o swoją stabilność fizyczną i psychiczną, dlatego czas wolny od pracy i kontakt z lokalnymi kulturami jest bardzo korzystny dla odnalezienia tej równowagi. Według raportu jedna trzecia podróżnych na całym świecie uznaje dobre samopoczucie za priorytet, czyniąc podróżowanie integralną częścią swojej rutyny. The Traveler 2023: nowe trendy, które wprowadzają innowacje w podróżowaniu ».

Badanie przeprowadzone przez Hilton Hotel & Resorts analizuje trendy wśród podróżujących w 2023 roku i ocenia doświadczenia, jakich szukają użytkownicy przy wyborze miejsca na pobyt, czy to w celach biznesowych, czy na imprezy.

„Dzisiaj, niezależnie od tego, czy jesteś zwykłym podróżnikiem biznesowym, czy organizatorem imprez, ludzie uważnie obserwują swoje harmonogramy, a także miejsca docelowe, aby zmaksymalizować czas, jaki mają na budowanie i wzmacnianie relacji podczas podróży lub uczestnictwa w wydarzeniach” — mówi Jerrilyn. Horan, wiceprezes ds. sprzedaży grupowej i strategii kont, Hilton.

Według firmy, Uczestnicy wskazali, że podróżując, szukają hoteli z:

  • Świadome jedzenie
  • Możliwość kontaktu z lokalną kulturą
  • Czas się rozłączyć

Turyści podczas swoich wycieczek chcą poznać lokalną kulturę, fot. Pixabay

Wskazuje to również 35% ludzi Poszukiwanie możliwości leczenia i poprawy zdrowia psychicznego podczas pobytu w określonym mieście. Podczas gdy 49% tak wskazało Oni podróżowali odłączyć się od pracy.

W przypadku artykułów spożywczych 32 proc do badania Globalni konsumenci traktują priorytetowo spożywanie żywności i napojów pochodzących z lokalnych źródeł, co prowadzi ich do różnych kulinarnych doświadczeń.

Z drugiej strony, 53% ankietowanych wskazało, że dla ich następnego miejsca docelowego ważne byłoby znalezienie niezawodnych miejsc z przyjaznymi usługami.

powiedział Chris Silcock, wiceprezes wykonawczy i dyrektor handlowy, Inc Hiltona.

Na koniec firma zauważa, że ​​coraz więcej podróżnych szuka hoteli all inclusive, czyli posiłków i doświadczeń w pobliskich społecznościach, które oderwą ich od codziennych zajęć i złagodzą stres poprzez aktywność fizyczną lub relaks.

READ  Wizualna łamigłówka: czy potrafisz znaleźć jelenia w mniej niż dziesięć sekund?