28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Transmisja na żywo Brown vs. Steelers |  Obejrzyj Poniedziałkowy wieczór piłkarski.  NFL 2023

Transmisja na żywo Brown vs. Steelers | Obejrzyj Poniedziałkowy wieczór piłkarski. NFL 2023

Podwójna głowa do środka Poniedziałkowy wieczór piłkarski Z NFL, gdzie rozgrywany jest mecz Cleveland Browns kontra Pittsburgh Steelers To on zamknie kartę na drugi tydzień sezonu 2023-2024.

Pojedynek ten odbędzie się na stadionie Acrisor, stadionie Steelers, który będzie starał się zwyciężyć u siebie.

Jak Browns i Steelers wchodzą do tej gry?

Prowadzeni przez Deshauna Watsona na prawej nodze rozpoczęli ten sezon NFL i zespół Cleveland był zaskoczony Dzięki zwycięstwu 24-3 nad Cincinnati Bengals w swoim pierwszym występie.

Ze swojej strony franczyza z Pittsburgha nie miała najlepszego początku, tak jak była Zmiażdżony przez San Francisco 49ers W pierwszym tygodniu NFL; Wynik był 30-7mecz, który Kenny Pickett nie dał swojego najlepszego występu.

O której godzinie Browns grają ze Steelers?

W poniedziałek wieczorem futbolowe rozgrywki rozegrają drużyny Cleveland i Pittsburgh Poniedziałek, 18 września o 18:15 Z centralnego Meksyku na stadionie Acressor.

Gdzie oglądać NA ŻYWO mecz Browns – Steelers?

tydzień gry 2, Browns kontra SteelersMożna go obejrzeć wyłącznie na kanale szczególnie I w jego przepływie gwiazda+Aby uzyskać dostęp do tego ostatniego, potrzebujesz subskrypcji.

W ten sam sposób możesz to dostosować salon gier nfl, Oficjalna transmisja NFL, podczas której będziesz mógł cieszyć się wszystkimi meczami sezonu.

Browns kontra Steelers: Prognoza

Faworyci do wygrania tego meczu Caliente.mxDom zakładów online, to Brązowe; Chociaż liczby te mogą zostać skorygowane ze względu na spędzony czas i wynik.

  • Spróbujbrązowy dla: -125
  • Zwycięstwo Steelersów: +110

Minuta po minucie

READ  Koszulka Barcelony na przyszły sezon