23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W Sam’s Club obowiązuje zniżka na oliwę Profeco „Premium”.

W Sam’s Club obowiązuje zniżka na oliwę Profeco „Premium”.

Wpisałem Styl życia On

klub Sama Nieustannie rozpieszcza swoich klientów świetnymi ofertami, takimi jak oferta na butelki Nescafe Classico aż do 750 filiżanek.

Teraz pojawiła się nowa szansa na zaopatrzenie spiżarni. Dzieje się tak dlatego, że sklep umieścił Rabat na oliwę z oliwek klasy premium firmy Profico.

Jeżeli chcieliby Państwo zakupić tę wersję, poniżej podamy Państwu szczegółowe informacje dotyczące jej składu oraz aktualnej ceny w instytucji przyjmującej klientów do członkostwa.

Skąd pochodzi oliwa z oliwek?

Składnik ten jest stosowany w zimnych (takich jak sałatki) lub gorących (gulasz) przetworach do gotowania. Otrzymuje się go z owoców zwanych oliwkami lub oliwkami.

Według Federalnego Biura Rzecznika Konsumentów (proroctwo), Proces tworzenia polega na rozdrobnieniu surowca aż do uzyskania jednorodnej pasty.

Masę tę ściska się i ściska za pomocą urządzeń mechanicznych; W zależności od procesu ekstrakcji, klasyfikacja Oliwa z oliwek: Dziewicze lub rafinowane.

Jakie są zalety oliwy z oliwek?

Oliwa z oliwek Pomaga podnieść poziom dobrego cholesterolu i obniżyć zły cholesterol. Jest również przydatny do kontrolowania wysokiego ciśnienia krwi i zapobiegania występowaniu udarów i cukrzycy.

Hiszpańska Fundacja Serca wskazała, że ​​produkt ten „chroni przed stanami zapalnymi, stresem oksydacyjnym i zagrożeniami sercowo-naczyniowymi wynikającymi ze starzenia się”.

Ile kosztuje oliwa z oliwek premium Profeco sprzedawana w Sam’s Club?

Artykuł, do którego odwołujemy się w tym tekście to butelka 750 ml oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia Carbonell, Nie zawiera tłuszczów nasyconych i jest wytwarzany z pestek oliwek (gatunki Arbequina, Picual i Cornicabra).

Zdjęcie: Sam’s Club (zrzut ekranu)

Jego smak jest owocowy i dojrzały, z nutami migdałów. Idealnie nadaje się do gotowania i doprawiania na gorąco lub do przyprawiania potraw podawanych na zimno.

W 2008 roku produkt ten był Ocena „Doskonała” w badaniu jakości przeprowadzonym przez Profeco, To samo ukazało się w czasopiśmie Consumer Magazine.

READ  Oto historia Daniela Zarata, młodego człowieka, który porzucił studia, by zarabiać ponad 50 milionów miesięcznie

Oliwa Carbonell klasyfikowana jest przez Profico jako premium, Dostępny w pojemności 750 ml. Jego koszt wzrósł z 208 do zaledwie 183 funtów w Sam’s Club. Skorzystaj z rabatów, zanim skończą się pozycje!

Śledź konto Formula Radio na Twitterze!