5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Messi uniemożliwił nam odnowienie zespołu”; W Barcelonie krytykują „10”.

Od tego czasu minęło kilka tygodni Lionel Messi opuścił Barcelonę Gdzie ich koledzy pokazali, że go potrzebują, ale W części wprowadzającej wydają się „szczęśliwi” Odkąd odszedł, cóż teraz Krytykowali Argentyńczyka za wszystko Raczej zdają sobie sprawę, że „Nie pozwolono im odnowić składu”.

Jeśli wiesz, że Messi on jest Legenda FC Barcelona I że ma szczególne miejsce w klubie, ale Mówiąc o problemie ekonomicznym, z wyglądu Może uchodzić za „zło”.

Co mówi się o Messim po jego wyjeździe z Barcelony?

Jose Elia, jeden z Główni Partnerzy i Inwestorzy z Barcelony, zalany Ze wszystkim Lionel Messi w rozmowie z „La Sotana”, bo zostawił na stole, że ze względu na jego ogromną pensję plus problemy wewnętrzne nie dało się utrzymać, plus Jeśli chcieli odnowić klub, zawsze chodziło o Argentyńczyka.

Widziano koniec Messiego; Jeśli to nie było w zeszłym roku, to było. Barcelona przekształca się w zwycięski zespół, wykonując projekt post-Messi. Nie mieliśmy „pieniędzy”, żeby mu zapłacić, musisz się oszukać, myśląc, że możesz kontynuować, ale nie było sposobu. Chcieliśmy stworzyć nowy zespół, nową iluzję, a z Messim w tobie nie możesz”, powiedział inwestor.

Jeśli istnieje plik kwestia ekonomiczna I przeszkody postawione przez małego Argentyńczyka, Jak skomentował Jose Elias: że łzy przez Messiego, W pożegnalnym wykładzie Nie były „prawdziwe”, bo nie płakał nad odejściem z klubu na tym stanowisku, ale przywiodło mu to do głowy inne problemy.

Zdradził mnie w dniu, w którym Messi zaczął płakać. Ale myślę, że ludzie popełniają błąd płacz. Poza tym, że wiele osób powiedziało mi, że nie odnowiłem Messiego, to największa bzdura na świecie. Messi nie płakał, że nie będzie kontynuował w Barcelonie, ​​​ Ale płakałam o suma rzeczy. Messi cykl się kończył. Ponadto stworzył życie w Barcelonie”.

READ  Meksykanin Daniel Areola, ukarany za dotknięcie genitaliów przeciwnika

że to Społeczny z Barcelony Jesteś najlepiej sprzedającym się Messim Rok temu, w 2020 roku i Zdobądź dla niego co najmniej 100 milionów euro, fakt, który mógł być bardziej korzystny dla klubu niż pozwolenie mu odejść, ale w tym czasie nie mogli tego zrobić.