29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Steve Harwell ze Smash Mouth może być na łożu śmierci

Steve Harwell ze Smash Mouth może być na łożu śmierci

Zmiażdżenie ust To część historii muzyki na całym świecie. Jakiś czas temu amerykańska grupa ogłosiła swoje odejście Steve Harwell, który jest wokalistą od początku ich przygody z muzyką i ze względu na problemy zdrowotne musieli go zastąpić Zackiem Juddem.

Ponad 25 lat temu wydali swój pierwszy album, na którym grupa napisała jedną z najsłynniejszych piosenek wszech czasów, wszystkie gwiazdy; Teraz walczy o przetrwanie po tym, jak porzucił swój oryginalny styl, zafascynował się memem i wysłał piosenkarza na odwyk. I o tym trzeba pamiętać wielu osobom wszystkie gwiazdy To jest piosenka partnera’, co dało początek fenomenowi memów.

Podczas koncertu Smash Mouth w Nowym Jorku w październiku 2021 r. Steve Harwell groził publiczności zabiciem jego rodziny z nieznanych powodów i wykonał na scenie coś, co wyglądało na nazistowski salut.

Występ, określony przez niektórych uczestników jako „najbardziej chaotyczny” w historii, był ostatnim występem piosenkarki przed wyjazdem, aby dojść do siebie po – jak to określił rzecznik – „fizycznym i psychicznym” oraz „różnych rodzajach uzależnień”, z którymi zmagała się przez ponad dwa lata . lata.

Możesz być także zainteresowany: Lefty Sm: Ujawniamy więcej szczegółów na temat śmierci rapera i wszczynamy śledztwo

Teraz Steve Harwell powraca do wiadomości jako pOrtal z TMZ Poinformuj, że jest w mieście łoże śmierci.

Przeżywasz ostatni rozdział swojego życia, Po latach zmagania się z powikłaniami medycznymi rodzina żegna go. Menedżer wokalisty Smash Mouth powiedział, że Steve przez całe życie zmagał się z nadużywaniem alkoholu, a obecnie znajduje się w terminalnej fazie niewydolności wątroby.

W ciągu ostatnich trzech dni krewni i przyjaciele artystki odwiedzili dom piosenkarki, aby ją pożegnać. IMenedżer Steve’a mówi, że został mu prawdopodobnie tylko tydzień życia.