29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie żyje meksykański raper Lefty SM, znany ze swojej piosenki „I’m Mexican, That’s My Science” – Fox Sports

Nie żyje meksykański raper Lefty SM, znany ze swojej piosenki „I’m Mexican, That’s My Science” – Fox Sports

Niedziela ze smutnymi wiadomościami na scenie muzycznej od Śmierć Lefty’ego SMMeksykański raper ma zaledwie 31 lat Znany z piosenki „Por mi México”którego najbardziej reprezentatywna zwrotka brzmi: „Jestem Meksykaninem, to jest moja flaga”. Niestety, wydaje się, że jego śmierć ma związek z aktami przemocy.

Co się stało z Leftym SM? Przyczyną śmierci

Potwierdziła to wytwórnia płytowa „Zada”, pod którą artysta publikował swoje muzyczne treści Lefty SM zmarł w Zapopan w stanie Jaliscoprzed swoim domem, przesyłając kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie i przyjaciołom dotkniętym tragiczną wiadomością.

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o tym Śmierć naszego lewicowego brata SM, Juana Carlosa Saucedy. Nasze uczucia, miłość i modlitwy są z jego żoną Marią Isabel i ich dwiema córkami.”” – głosi wiadomość od wytwórni muzycznej.

Nieoficjalne informacje na to wskazują Lefty SM mógł zginąć w rzekomym ataku. Z doniesień wynika, że ​​do części, w której mieszka piosenkarz z rodziną, wjechały samochodem dwie osoby. Kiedy drzwi się otworzyły, rozległy się dwa strzały.

Ustalono także, że członek sił bezpieczeństwa powiązany z oddziałem opowiedział o tym podczas spotkania z funkcjonariuszami policji Rzekomi zabójcy uciekli Natychmiast po popełnieniu przestępstwa.

Kim jest lewicowy SM? utwór muzyczny

wg nazwy Juan Carlos Sauceda, lepiej znany jako Lefty SMten Meksykanin był meksykańskim raperem i kompozytorem, urodzonym 22 kwietnia 1992 roku. Choć jego kariera sięga 2010 roku, swój największy sukces od 2017 roku osiągnął dzięki współpracy z innymi postaciami gatunku, takimi jak klan Santa Fe, z kim oni W 2020 roku wydał płytę „Necessity”.

Jego najbardziej znane piosenki to „dla Meksyku”i z niego wyodrębniony „Jestem Meksykaninem, to moja flaga, wywieszam ją, gdziekolwiek chcę” Stało się hasłem w sieciach społecznościowych, zwłaszcza w przypadku treści cyfrowych, odnoszących się do naszego kraju. I stał się jednym z Najczęściej używane motywy na platformach takich jak TikTok.