18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

To zdjęcie udowadnia, że ​​Lucerito Mijares jest kandydatem na Narzeczoną Ameryki

To zdjęcie udowadnia, że ​​Lucerito Mijares jest kandydatem na Narzeczoną Ameryki

Jedną z nowych twarzy w świecie rozrywki, która przyciągnęła najwięcej uwagi, jest Córka Lucero i Manuela MijaresówI która swoim charakterystycznym głosem wpłynęła na jej młodość niejedną osobę, która otworzyła jej drzwi do świata teatru, gdyż obecnie występuje w „The Wizie”, pomimo cierpień sprzed kilku miesięcy. Zepsuł się podczas pokazu wspomnianego musicalu. A ze wszystkim i jej skomplikowanym harmonogramem pracy, w ten weekend, młodzi ludzie Postanowiłem zaoszczędzić miejsce, aby cieszyć się rodzinnym weekendem.

Ona była Ona i Lucero wystąpili na zdjęciu, na którym oboje mają ten sam uśmiech i inne podobne cechy, takie jak kości policzkowe i podbródek, chociaż większość mediów ma tendencję do podkreślania podobieństwa Lucerito do Megares.

Oto zdjęcie, którym Lucero udowadnia, że ​​jej córka jest do niej bardzo podobna / IG: @luceroxico

Zdjęcia potwierdzają podobieństwo Lucero do jej córki

Choć młoda aktorka i piosenkarka ma pewien wygląd fizyczny bardziej przypominający rysy ojca, Nie można zaprzeczyć, że geny Lucero krążą w jego żyłachBo oprócz równie pięknego głosu łączy ich kilka gestów i sposobów wyrażania siebie, co potwierdzają liczne zdjęcia i wywiady, w których oboje pokazują swoją słodycz i własny sposób bycia.

Cóż, chociaż Lucereto ma zwykle bardziej kwaśne poczucie humoru, „America’s Sweetheart” jest nieco bardziej humorystycznyCo wskazuje, że oboje mają charyzmę i sposób pracy, ponieważ oboje są bardzo zaangażowani w swoją pracę, robiąc wszystko, co w ich mocy, nawet poświęcając tę ​​niewielką ilość czasu, którą mogliby spędzić razem.

Oto kolejne zdjęcie potwierdzające podobieństwo matki do córki / IG: @luceromexico

w przeszłości, Niektórzy dziennikarze rozrywkowi skrytykowali wygląd Lucerito MijaresaA ponieważ nie pasowało to do cech fizycznych jej matki w jej wieku, złośliwe komentarze nigdy nie zaszkodziły integralności młodej kobiety, która pomimo znajomości poprzedzającego ją muzycznego dziedzictwa wie również, że chce wyrobić się dla siebie opierając się na własnych zasługach, a nie na byciu córką dwóch gwiazd muzyki, jak Lucero i Mijares, których, co dziwne, połączyła romantyczna więź od chwili, gdy bohaterka „Soy tu Dueña” ogłasza rozwiązanie firmy. Jej związek z Michelle Curie.

READ  Jungkook ofiarą czarów, a wideo stało się wirusowe

Ale wśród tych wszystkich spekulacji… Lucero kilka tygodni temu postanowił przerwać milczenie W rozmowie z mediami na Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Meksyku dał jasno do zrozumienia, że ​​nie wyklucza, że ​​w pewnym momencie wznowi swoje emocjonalne relacje z Cori, co nie ma miejsca w przypadku ojca jego dzieci, obecnie uznawanego za jej najlepszego przyjaciel.

Lucero i jej córka utrzymują bardzo zdrowe i bliskie relacje / IG: @luceromexico

Czytaj:

Uridia alarmuje swoich fanów, przesyłając zdjęcie ze szpitala: oto, co wiadomo na temat jej stanu zdrowia

W bikini z nadrukiem Laura G wygląda promiennie, kochająco i lojalnie wobec swoich przyjaciół z Venga La Alegría