29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Powrót Blue Exorcist nie nastąpi wraz z ponownym uruchomieniem – Kudasai

Powrót Blue Exorcist nie nastąpi wraz z ponownym uruchomieniem – Kudasai

W grudniu 2022 fani Niebieski egzorcysta (O nie, egzorcystaByli pod wrażeniem czegoś, czego się nie spodziewali: ogłoszenia nowej serii anime. Chociaż wówczas nie podano, czy będzie to restart, czy trzeci sezon Choć nie ujawniono jeszcze żadnych nowych informacji, Mały dowód potwierdziłby, że w rzeczywistości jest to kontynuacja.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, Aniplex Online Fest powróci 10 września z zaplanowanymi mnóstwem ogłoszeń. Jeden blok jest przypisany do serii Blue Exorcist, ale jest wymieniony jako Blue Exorcist: Shimane Illuminati Saga. I ten tytuł w zupełności wystarczy, aby potwierdzić, że nowy projekt ogłosił już trzeci sezon Shimane Illuminati Saga, czyli Illuminati Arc, to szósta historia w oryginalnej mandze..

Pamiętajmy, że w drugim sezonie Blue Exorcist zaadaptowano nawet „Arkę Nieczystego Króla”, więc „Arka Terroru Krakena” i „Akademia Festiwalu Akademii” nadal będą wstrzymane, co daje w sumie piętnaście rozdziałów. Z mangi. . Czy w następnej kolejności planowana będzie długoterminowa adaptacja (ponad 20 odcinków)? Będziemy musieli poczekać na wydarzenie, aby zobaczyć, czy w końcu ujawniono nam więcej oficjalnych informacji.

Ze swojej strony Kato zaczął publikować mangę w magazynie skok w terenie Od wydawcy Shueisha w kwietniu 2009 roku. Utwór stał się inspiracją dla dwudziestu pięciu odcinków animacji wyprodukowanych przez studia Zdjęcie A-1 Pod nadzorem Tensai Okamura i teksty, które napisał Ryoty Yamaguchiwydany w kwietniu 2011. Drugi sezon pt Ao no Exorcist: Kyoto Fugu-hen (Niebieski Egzorcysta: Saga z Kioto) miał premierę w styczniu 2017 r. i liczył łącznie dwanaście odcinków.

Podsumowanie niebieskiego egzorcysty

Ludzie i demony to dwie strony tej samej monety, tak jak Asia i Gina to ich własny świat. Jedynym sposobem podróżowania pomiędzy światami jest opętanie. Jednakże Szatan, władca piekła, nie był w stanie znaleźć naczynia godnego posiadania i dlatego pozostał zamknięty w swoim królestwie. W desperackim ruchu mającym na celu podbój Azji wysyła swojego syna, aby w przyszłości stał się godnym naczyniem, zdolnym zostać Królem Demonów.

Fabuła kręci się wokół Rina Okumury, który wydaje się być zwyczajnym chłopcem, aż pewnego dnia zostaje napadnięty przez demony. Jego świat zostaje wywrócony do góry nogami, gdy odkrywa, że ​​jest synem Szatana i że jego ojciec szuka go, aby powrócił i ostatecznie pokonał Azję.

fontanna: Moja lista anime

READ  Netas Divinas organizuje baby shower dla Natalii Téllez i daje jej te wskazówki dotyczące macierzyństwa

©加藤和恵/集英社 Shueisha