29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Rayados, po raz kolejny, by pokazać swoje oblicze w Liga MX;  Idzie do finału

Rayados, po raz kolejny, by pokazać swoje oblicze w Liga MX; Idzie do finału

Po tym, jak drużyny Liga MX „przekradły się” przeciwko drużynom MLS w Pucharze Ligi, dziś Rayados jest jedyną nadzieją meksykańskiego futbolu na zwycięstwo w tym turnieju.

Monterrey zmierzy się z Nashville w półfinale, trudnym przeciwnikiem, który będzie ostatnim krokiem gangu do awansu do finału, a być może Inter Miami zmierzy się z Lionelem Messim.

Kto jest faworytem?

Obie drużyny są bardzo silne, Rayados wyróżnia się w Liga MX przetrwaniem do tego momentu.

Monterrey zrobiło ogromny postęp w rozgrywkach, wygrywając pięć meczów w regulaminowym czasie gry i nie potrzebowało rzutów karnych, aby przypieczętować zwycięstwo.

Jakby tego było mało, siedem zwycięstw z rzędu i pod wodzą Tano Ortiza nie zaznali żadnej porażki (w tym trzy pojedynki, które stoczyli podczas inauguracji Ligi MX 2023).

W tych rozgrywkach musieli pokonać wiele kilometrów, ale to nie usprawiedliwienie dla Albizules, którzy już pięciokrotnie stawali w meksykańskiej piłce nożnej w Concchampions, pokonując drużyny z MLS i Liga MX, by przejść do tej samej liczby edycji. klubowe mistrzostwa świata.

Nashville SC to wielkie odkrycie

Nashville było jedną z największych rewelacji w Major League Soccer, awansując do pierwszej czwórki, choć faktycznie przegrało z rywalami z Liga MX, pokonując Tolucę w fazie grupowej.

Jednak drużyna Gary’ego Smitha wyeliminowała Cincinnati i Amerykę w rzutach karnych, podczas gdy Minnesota United nie miała większych problemów z podpisaniem podań do półfinału, miażdżąc ich 5: 0, podczas gdy Monterrey ich przewyższyło. LAFC wygrywa 3-2, tym samym awansując do półfinału.

READ  Zamknij 2023 | Chuy Corona uwalnia bezpośredni cel Cruz Azul