11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ile pieniędzy Boca Juniors potrzebuje od Cruz Azul, aby uzyskać kod Christiana Pavona?

rynek

Christian Pavon jest na orbicie Cruz Azul, aby podpisać kontrakt w 2022 roku. Boca Juniors proszą o ponad 3 MDD za 80% przepustki.

Ile pieniędzy Boca Juniors prosi Cruz Azul o zakup Pavon?
© Zacięcie mediówIle pieniędzy Boca Juniors prosi Cruz Azul o zakup Pavon?

Zarząd Cruz Azul nie sfinalizował jeszcze składu Liga MX 2022 Clausura Championship. Chociaż już Dokonał pięciu transferów, zwolnił dziewięciu graczyWciąż liczą na zamknięcie od dwóch do trzech wzmocnień i mogą pożegnać się z trzema kolejnymi zawodnikami na liście transferowej.

Najlepsi menedżerowie maszyn szukają postępu (dziewiąte skrzydło od prawej, gra również jako drugi napastnik) Środkowy obrońca. Badano wiele nazwisk, Jak Robert Morales, Alexis Duarte, Joaquin Montenos czy Christian Pavon. Ten ostatni jest jednym z faworytów dostępu do instytucji.

Skrzydłowy, który gra w Boca Juniors, od kilku tygodni prowadzi rozmowy i negocjacje z Cruz Azul. Kichan rozwiązał kontrakt z Xeneize w czerwcu 2022, ale w The Machine Nie chcą czekać kolejnych sześciu miesięcy na konsolidację. A reprezentacja Argentyny chce trochę zarobić. Jednak rozmowy utknęły w martwym punkcie.

Agent Buffona potwierdził, że Heavenly Show jest najlepszy który jest dziś w Twoich rękach. W każdym razie proszą o uaktualnienie. To dlatego, że Boca nie chce już sprzedawać 100% karnetu, ale chce zachować 20%. Na sprzedaż za granicą w końcu, więc my Proszą maszynę o 3,2 miliona dolarów za 80%. z zakładki.

Na razie okaże się, czy obie strony dojdą do porozumienia. Intencją Cruz Azul jest dostrzeżenie jej najnowszych ofert w tym tygodniu, więc Jeśli nie zamkną negocjacji w tym tygodniu, w końcu wybiorą jeden z planów B lub C którymi obecnie zarządzają.

READ  Niektóre amerykańskie drużyny mogą wydawać pieniądze jak Liverpool, ale Liga MX wydaje więcej: komisarz MLS