19 maja, 2024

Pachuca vs. Atlas dzisiaj na żywo. Mecz ligi hiszpańskiej 2024 online

Pasja Liga Meksykańska Trwa nadal i tym razem uwaga skupia się na konfrontacji pomiędzy… Pachuca i Atlas. W środę, 31 stycznia, obie drużyny będą dążyć do zdobycia decydujących punktów na Estadio Hidalgo o godzinie 19:00 (czasu środkowo-meksykańskiego).

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego szczegółu tego spotkania, mamy to wszystko dla Ciebie Informacja czego potrzebujesz.

Jak oni tam idą?

W tym sezonie Pachuca położony w Pozycja 11 tabeli, ze wzlotami i upadkami wydajności. Do tej pory odnieśli jedno zwycięstwo i ponieśli jedną porażkę. Jego ostatni występ w Liga Meksykańska Zmierzyli się z UNAM Pumas, gdzie przegrali 3:1. Zespół kierowany przez Martina Palermo będzie starał się poprawić swoje wyniki i umocnić swoją pozycję w środku tabeli.