3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Martinator ma kolejną szansę.  Zbliża się koniec sezonu MotoGP.  Śledź go na DAZN!

Martinator ma kolejną szansę. Zbliża się koniec sezonu MotoGP. Śledź go na DAZN!

Już to mamy tutaj Qatar Airways GB Z motocykli.

Sezon dobiega końca, pozostały już tylko wydarzenia w Katarze i Walencji.

„Pico” Bagnaia i Jorge Martin kontynuują własną walkę i pomimo niepowodzeń w ostatnich tygodniach rodak z Madrytu nadal walczy.

Zarejestruj się w Dazn tutaj

W ostatnim Grand Prix Malezji „Martinator” prowadził Włocha różnicą 13 punktów, a na koniec wyścigu różnica wzrosła o kolejny punkt.

Jak dotąd podczas Grand Prix Kataru Martin znakomicie jechał sprintem, zmniejszając przewagę nad Bagnaią do siedmiu punktów. Cokolwiek stanie się jutro, o mistrzostwach zadecyduje finałowy wyścig na torze w Cheste (Walencja).

Kierowca z Madrytu zapewnił już sobie drugie miejsce, ale chce więcej. Mimo upadku zdaje sobie sprawę, że nie powinien zbytnio ryzykować. Śmiesznym upadkiem jego szanse na ostateczne zwycięstwo mogą zostać zniweczone.

Co więcej, Bagnaia jest bardzo niezawodnym kierowcą i jak nikt inny wie, jak prowadzić wyścigi. Biorąc pod uwagę wydarzenia z tego weekendu, do rozegrania pozostał jeden wyścig i dwa wyścigi. Pochodzący z Madrytu wygrał w tym sezonie łącznie siedem wyścigów sprinterskich. Maksimum emocji.

Hiszpan Jorge Martin z zespołu Prema Pramac Racing podczas sesji treningowej na torze Losail Circuit (Doha, Katar).

Naushada Thaqayela/EFE

Dziś, w niedzielę o 13:40, rozpoczną się działania wojenne wyścigiem Moto3.

Jeśli kochasz futbol amerykański i NFL, po prostu wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, aby oglądać podsumowania, zapowiedzi, sieć NFL i nie tylko, całkowicie za darmo.

Możesz subskrybować DAZN w dowolnym z dostępnych planów abonamentowych:

z DAZN jest konieczny, będziesz mógł oglądać mecze F1 i MotoGP, Premier League, F League, mecze Ligi Mistrzów Kobiet, wydarzenia w Matchroomie i całą zawartość DAZN Originals. Za 29,99 euro miesięcznie (bezterminowo), 19,99 euro miesięcznie (przy umowie rocznej z płatnością ratalną i oszczędnością 120 euro w 12 miesięcy) lub za 239,99 euro rocznie przy płatności z góry (oszczędność 119,89 euro po 12 miesiącach) .

READ  Włochy nie będą w Katarze 2022; Portugalia, Walia i Szwecja są o krok dalej

Dazen LaLiga Pozwoli Ci to cieszyć się 5 meczami dziennie, w 35 z 38 dni ligowych, na żywo lub na żądanie. Zawiera także wszystkie oryginalne programy i filmy dokumentalne DAZN. Za 18,99 euro/miesiąc, bez czasu.

Dazen Wiktoria Zawiera: wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA Kobiet, Premier League, Premier League Kobiet i Pucharu Kobiet FA, a także zawartość DAZN Originals. Za 9,99 euro miesięcznie (niepracujący).

Wreszcie, Plan ogólny od DAZN, która pozwoli Ci cieszyć się 5 meczami LaLiga EA Sports w 35 z 38 dni, F1, MotoGP, Premier League, F-League, Ligą Mistrzów UEFA Kobiet, wydarzeniami w Matchroom i oryginalną zawartością DAZN. Najbardziej kompletny plan DAZN, 39,99 EUR/miesiąc (bezterminowo) w porównaniu do 349,99 EUR/rok w trybie rocznym z przedpłatą (oszczędność 129,89 EUR). Najlepszą opcją jest roczna subskrypcja ratalna za 29,99 EUR miesięcznie (oszczędność 120 EUR po dwunastu miesiącach).

Nowe ceny obowiązują wyłącznie nowych abonentów. W przypadku osób, które mają już subskrypcję miesięczną, ich cena nie zmieni się do marca 2024 r. W przypadku osób posiadających plan roczny nie zmieni się aż do daty następnego odnowienia.

Zostań członkiem DAZN i ciesz się transmisją strumieniową zapewnianą przez platformę Queen of Sports Broadcasting. Zrób to stąd!

Przeczytaj także