3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chico Perez wicemistrzem Formuły 1!  Dzieło życia, które już się opłaciło

Chico Perez wicemistrzem Formuły 1! Dzieło życia, które już się opłaciło

Meksykańska duma! Z ’nigdy się nie poddawaj’ Jako motto życiowe, Sergio „Chico” Pereza Długi koronowany Kampania Bitwa 13 Kiedy dostaniesz Wicemistrz Formuły 1 Po występie w Grand Prix Las Vegas.

Czech Miał jeden z najbardziej skomplikowanych sezonów w swojej karierze Świetny cyrk. Do pierwszych pięciu wyścigów zawodnik z Guadalajary walczył o prowadzenie w serii, ale w Miami to rzuciło W stronę dziury, z której trudno było się wydostać.

Plotki A Wczesne wyjście Od Red Bulla, jego kontakt z Maxa Verstappenatrzykrotny mistrz świata iz Helmuta MarkoJako doradca zespołu zapełnił strony gazet, strony internetowe i godziny filmów. Ale na samym końcu, Sergio został Najpierw dał drużynie austriackiej 1-2 jego historii W Mistrzostwach Kierowców.

Ale walka o osiągnięcie tego punktu nie zaczęła się stąd 2023. od zawsze, Pereza Mendozy Okazało się, że jest tego przykładem Wytrwałość, wytrwałość i dyscyplinaCo doprowadziło go do najważniejszego osiągnięcia ze wszystkich Meksykański pilot osiągnięty w historii sportów motorowych.

Dziedzictwo, które piszesz El Guadalajara jest w najwyższej kategorii Będzie służyć przez wiele lat. I przez całą karierę Czeski narzucony Nieskończony Znaki towarowe Dla każdego Meksykanina w Formule 1, do czego niedzielny poranek dodał najwięcej.

Samolot z Guadalajary w Jalisco wylądował Wielki Cyrk 2011zostać Piąty Meksykanin W kategorii po Ricardo i Pedro Rodriguez, Moises Solana i Hector Alonso Ribaque. Od tego czasu miał okazję pracować w pięciu różnych zespołach: Saubera, McLarena, Force India, Racing Point i Red Bulla.

Lista jego sukcesów jest ogromna: brał udział w zawodach Najwięcej wyścigów Grand Prix (260) i najwięcej startów Grand Prix (256)co go stawia Najlepsze 10 historii F1 w obu statystykach.

Jest także rekordzistą pod względem liczby… Podium dla Azteków z jego 35. W ramach tej marki może poszczycić się także jednymi z najważniejszych: Zwycięstwa 6 razyZostawiać za sobą 2 Pedro Rodrigueza.

READ  BEZPŁATNY LINK UFC 285 Jon Jones vs Cyryl Gane NA ŻYWO ONLINE Zdobywca tytułu wagi ciężkiej Szewczenko kontra Grasso Jak oglądać Gdzie oglądać Pełny harmonogram walki Tablica ogłoszeń | Strefa Sportu | Ukończ sport

On minister obrony Wciąż ma o co walczyć Mistrzostwa Kierowców. Chociaż Maxa Vertabena Osiągnięcie tego na torze przez Meksykanina wydaje się prawie niemożliwe, jeśli czegoś nas to nauczyło Czech Chodzi o to, że nigdy się nie poddaje.

Możesz być także zainteresowany: LAS VEGAS GP: Pozew zbiorowy złożony w związku z tym, co wydarzyło się na bezpłatnych treningach 1