23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fani składają pozew zbiorowy przeciwko Las Vegas GP

Fani składają pozew zbiorowy przeciwko Las Vegas GP

Reutersa i ESPN18 listopada 2023 o 20:16Czytanie: 4 minuty.

Przeciwko Las Vegas GP zostanie złożony pozew zbiorowy

Katja Kastorina ze szczegółami pozwu zbiorowego złożonego przez fanów w związku z niemożnością pozostania w piątek w P2.

Po odwołaniu ćwiczeń w czwartek około 35 000 osób zwraca się do sądu przeciwko organizacji


Problem Grand Prix Las Vegas Podrzędny Formuła 1 Twarze A Akcja klasowa W imieniu 35 000 osób, które kupiły bilety na czwartkową sesję treningową, która została odwołana z powodu uszkodzenia Ferrari Carlosa Sainza przez luźną osłonę spustową.

Ekscytujące emocje czekają na oświetlonym neonami torze, którego część obejmuje słynny tor Las VegasZanim się zatrzymał, trwało to nieco ponad osiem minut.

Następnie nastąpił pięcioipółgodzinny przestój, podczas którego ekipy konserwacyjne usunęły 30 pokryw wzdłuż układu o długości 5,8 mili i wypełniły szczeliny piaskiem i asfaltem.

Fani Grand Prix Las Vegas nie byli zadowoleni z odwołania pierwszego bezpłatnego treningu.Obrazy Getty’ego

Druga 90-minutowa sesja treningowa rozpoczęła się przed pustymi trybunami o 2:30 w piątek, długo po ewakuacji kibiców decyzją urzędników, która uznała, że ​​jest to niezbędny środek ostrożności.

Oficerowie Grand Prix Las Vegas Podjęli próbę zapanowania nad szkodami, oferując posiadaczom biletów jednodniowych bony towarowe o wartości 200 dolarów.

Rekompensata nie została objęta osobami, które zakupiły karnety trzydniowe.

Kancelaria prawnicza Dimopoulos i JK Legal & Consulting poinformowały, że złożyły pozew Akcja klasowa Przeciwko niemu Grand Prix Formuły 1 w Las Vegas (LVGP) w piątek przed sądem stanowym Nevady w imieniu osób, które zakupiły bilety na sesję treningową.

W pozwie wymieniono oskarżonych jako właścicieli Formuła 1 i organizatorzy wyścigów Liberty Media Corporation, DBA Formuła 1 Heineken Silver Grand Prix Las Vegas oraz Firma Wykonawcza TAP.

„Jest z tym wiele problemów [compensación]Steve Demopoulos powiedział Reuterowi w sobotnim wywiadzie telefonicznym [el vale de mercancía por 200 dólares] To nie wystarczy na regenerację.

„Wielu fanów prawdopodobnie tego nie chce, chcą zwrotu pieniędzy.

„Istnieją również poboczne pytania dotyczące tego, co dzieje się z ludźmi, którzy przyjeżdżają spoza miasta i płacą duże sumy pieniędzy za bilety lotnicze i hotele”.

Dyrektor generalny powiedział, że decyzja o odesłaniu fanów do domu została podjęta w trosce o bezpieczeństwo publiczne i wieloletnich funkcjonariuszy bezpieczeństwa. LVGPRené Willem, dyrektor generalny Formuła 1Stefano Domenicali we wspólnym oświadczeniu

Kwalifikacje odbyły się w piątek i zakończyły się bez żadnych incydentów.

Rzecznik Grand Prix Las Vegas „Nie możemy komentować pozwu. Naszym celem jest zapewnienie naszym fanom rozrywki w bezpiecznym środowisku, co zawsze jest naszym najwyższym priorytetem” – powiedział.

READ  Aguirre narzeka, że ​​najdroższy w Lidze MX jest krótki zespół