21 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Vinicius cierpi na naderwanie mięśnia i zostanie wyeliminowany w 2023 roku

Vinicius cierpi na naderwanie mięśnia i zostanie wyeliminowany w 2023 roku

Evie18 listopada 2023 o 08:58 ETCzytanie: 3 minuty.

Do Madrytu wraca Vinicius Junior, który doznał kontuzji w meczu Brazylii z Kolumbią

Rodrigo Vez i wszystkie szczegóły powrotu zawodnika Realu Madryt do Hiszpanii na studia medyczne. Szacuje się, że będzie nieobecny przez miesiąc.

Napastnik doznał kontuzji w meczu Brazylii z Kolumbią i wrócił do Hiszpanii, aby przejść rezonans magnetyczny, który potwierdził najgorsze objawy.


Testy przeprowadzone na Brazylijczyku Winicjusz Junior W Madrycie potwierdzają, że cierpi na naderwanie mięśnia czworogłowego uda lewej nogi, które wpływa również na ścięgno dystalne, przez co opuszcza resztę rozegranych meczów. Real Madryt Wystartuje w zawodach w 2023 r., a przewidywany czas przerwy wynosi od ośmiu do dziesięciu tygodni.

W raporcie medycznym napisano: „Po badaniach przeprowadzonych dzisiaj przez służbę medyczną Realu Madryt u naszego zawodnika Viniciusa Juniora stwierdzono u niego naderwanie mięśnia dwugłowego uda wraz z urazem ścięgna dalszego dalszego w lewej nodze. Postępowanie w toku. ” Wydane przez Klub Biały

Vinicius odczuwa ból podczas meczu z BrazyliąAP

Winicjusz Odniósł kontuzję w meczu Brazylii z Kolumbią na stadionie Roberto Meléndez Metropolitan Stadium w Barranquilla i wrócił do stolicy Hiszpanii, aby przejść rezonans magnetyczny, który potwierdził najgorsze objawy. To już druga kontuzja mięśniowa, jakiej doznał w tym sezonie po miesięcznej przerwie, czyli od 25 sierpnia, spowodowanej naderwaniem mięśnia dwugłowego uda prawej nogi.

Kontuzja, której Vinny doznał w trakcie swoich najlepszych chwil w sezonie. Trzy gole i asysta w dwóch ostatnich meczach z drużyną Real Madrytprzeciwko Bradze i Valencii, przełamując passę 32 dni bez strzelenia ani jednej bramki i, co najważniejsze, odzyskując szczyt w sposób, który robi różnicę.

To druga kontuzja mięśniowa, jakiej Brazylijczyk doznał od czasu spadku z turnieju Real Madryt W 2018 r. uniknął kontuzji aż do tego sezonu, mimo rozegrania prawie wszystkich meczów – w zeszłym sezonie 4759 minut.

Jedynymi kontuzjami, jakich doznał, było zerwanie więzadła zewnętrznego prawego kolana w marcu 2019 roku oraz uderzenie we wspomniany staw w maju tego roku. Winicjusz Nawet w tym sezonie.

Druga porażka Vinny’ego, który strzelił sześć goli i cztery asysty w 13 meczach i który teraz będzie musiał pauzować przez dwa do dwóch i pół miesiąca.

Szpital w Madrycie był pełny Thibaut Courtois i Eder MilitaoDługotrwałe nieobecności spowodowane kontuzjami kolan, a także problemami mięśniowymi Kepa Arrizabalaga, Arda Guler i Dani CeballosZłamany palec Aurelien ChouaminyZwichnięcie barku Judy Bellingham I nowe problemy Camavinga I Winicjusz To karze układankę Carla Ancelottiego Na kolejne spotkania.

READ  Narzekanie na transfer Messiego przez Paris Saint-Germain może zmienić reguły futbolu w Europie