8 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Eksperci Formuły 1 krytykują Verstappena za narzekanie na Grand Prix Las Vegas

Eksperci Formuły 1 krytykują Verstappena za narzekanie na Grand Prix Las Vegas

On Grand Prix Las Vegas Nie obyło się bez kontrowersji, jeszcze przed incydentem Carlosa Sainza Z kanałami na pierwszej sesji treningowej. Jednym z najważniejszych z nich był aktualny mistrz świata, Maxa Verstappena.

Holender uznał, że ściganie się w „Sin City” to bardziej „pokaz”, niż ćwiczenie, które realnie przyczynia się do rozwoju kategorii. Jednak słowa pilota czerwony Byk Nie wszędzie mieli dobry odbiór.

„Jeśli ci się to nie podoba, nie jestem pewien, czy musisz cokolwiek mówić. Jestem tym trochę zawiedziony, ponieważ stanie na scenie i otrzymywanie miłości od fanów nie jest najgorszą pracą na świecie, prawda? „Nie jest tak źle. trudny. Nie pracujesz jako marynarz, w kopalni czy coś w tym rodzaju. Dlatego nie rozumiem, dlaczego tak negatywnie nastawiony do tego jest” – stwierdził. Martin Brandle, U jego boku były pilot, a obecnie komentator Sky Sports Jenson Snickers.

W przypadku mistrza świata z 2009 roku nie był on zbyt ostry w stosunku do Verstappena, ale zwrócił uwagę, że są też inne aspekty tej sprawy. Formuła 1 Które piloci również muszą przestrzegać. „Jestem zaskoczony, że był taki szczery. Chce się ścigać, wydaje się, że to wszystko, czego chce, ale w Formule 1 są też inne aspekty, jak wszyscy wiemy”.

„Wyścigi to fajna część, ale płacimy za wszystko inne” – podsumował były kierowca.

Możesz być także zainteresowany: „Grand Prix Las Vegas łatwiejsze w symulatorze”: Sergio Perez

READ  Żegnaj Ochoa, bramkarz, którego Carlos Vela chce sprowadzić z powrotem do trio