24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ile pieniędzy Barcelona zarobi za grę przeciwko Ameryce?

Ile pieniędzy Barcelona zarobi za grę przeciwko Ameryce?

szczególnie17 listopada 2023 o godzinie 16:57Czytanie: 3 minuty.

Barcelona i towarzyski mecz z Ameryką w Stanach Zjednoczonych

Barcelona pracuje nad grudniowym meczem przeciwko Ameryce w Arlington.

Zespół Xaviego Hernandeza uda się do Stanów Zjednoczonych 20 grudnia po meczu z Almerią.


Barcelona Rok 2023 zakończy się towarzyskim meczem z Ameryka W Dallas, choć pojedynek oznacza dla piłkarzy ogromne zmęczenie fizyczne, na konfrontacji z Azulcremą drużyna zarobi w kasie wielomilionowe kwoty.

Zespół prowadzący Xaviego Hernandeza Udadzą się samolotem do Stanów Zjednoczonych, aby zmierzyć się z Aguilasem, a po meczu mają jak najszybciej wrócić do Barcelony, aby zawodnicy i personel techniczny mogli cieszyć się kilkoma dniami odpoczynku przed powrotem do aktywności na początku sezonu. Styczeń przyszłego roku.

Robert Lewandowski i Joao Felix świętują z BarcelonąEvie

Choć długa podróż do północnoamerykańskiego kraju będzie dla zawodników Blaugrany sporym zmęczeniem,… Barcelona Prawie wygra 5,4 miliona dolarów Za mecz z Kubą. Warto zaznaczyć, że zespół culé ma problemy finansowe i milion dolarów, które otrzyma za mecz z Águilasem, może pomóc mu wzmocnić drużynę podczas zimowych targów.

Zespół culés pojedzie do Stanów Zjednoczonych ze wszystkimi dostępnymi graczami, jeśli gracze tego chcą Marc-Andre ter Stegen, Ronald Araujo, Jules Kounde, Joao Cancelo, Pedri. Gavi, Ilkay Gundogan, Robert Lewandowski, Joao Felix, Lamine Yamal i Rabinha. Są w doskonałej formie i będą mieli przeciwko nim minuty Ameryka.

Zespół Xaviego Hernandeza uda się do Stanów Zjednoczonych 20 grudnia po meczu z… Almeria. Pojedynek z reprezentacją Meksyku Cesara Montesa Zaplanowano je na godzinę 12:00 w mieście Meksyk, a termin zobowiązania upływa pomiędzy Barcelony i Ameryki W Dallas rozpocznie się 21 grudnia o godzinie 20:00. Piłkarze Barcelona Pomiędzy meczem z Almerią a pojedynkiem z Aguilasem będą mieli zaledwie 26 godzin odpoczynku.

Dwa lata temu, Barcelona Rozegrał także towarzyski mecz poza Hiszpanią w środku sezonu. W dniu 14 grudnia 2021 roku Culés rozegrał mecz przeciwko Juniorzy Boca Pojedynek rozegrany w Królestwie Arabii Saudyjskiej był pośmiertnym hołdem dla argentyńskiej gwiazdy Diego Armando Maradony.

*Na podstawie informacji od Jordi Blanco

READ  „To nas śmieszy, pokonujemy ich u siebie” – Fox Sports