4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Jaime Lozano, w scenach Grupo Orlegi – David Medrano

Jaime Lozano, w scenach Grupo Orlegi – David Medrano

wystawiany

Po akceptowalnej pierwszej połowie, w której udało im się zdominować Olimpię, w drugiej połowie czerwono-czarni atlas Nie wiedzieli, jak bronić, ani na ławce, ani na boisku, a Catrakos zniszczył przeciwnika bez żadnej fizycznej lub piłkarskiej reakcji, ponieważ Hondurańczycy dotarli do wszystkich piłek jako pierwsi.

W ostatnich minutach trener sportowy Benjamin Mora usiadł na ławce rezerwowych, a swojego asystenta Omara Floresa zostawił w strefie technicznej, jakby spodziewał się czegoś, co może się wydarzyć.

Opóźnili to

W tygodniu poprzedzającym mecz vs AmerykaZarząd Atlasu przeanalizował niektóre nazwiska i poprosił inne zarządy o referencje dwóch strategów.

Po remisie z Águilas kapitanowie postanowili odłożyć decyzję w nadziei, że nastąpi reakcja, a remis z Xolos w Tijuanie dał im złudzenie, że sytuacja może się poprawić.

wypełnić ich oczy

Grupo Orlegi od jakiegoś czasu uważnie śledzi karierę Jaime Lozano i są tacy, którzy wierzą, że wcześniej czy później brązowy medalista Tokio 2020 będzie trenerem drużyn tej organizacji.

Głównym zmartwieniem kierownictwa od tygodni było sprawdzenie, kto może zmusić piłkarzy do reakcji, ponieważ większość zawodników nie gra na takim poziomie, na jakim był z Diego Coca, trenerem reprezentacji Meksyku dzisiaj.

Możesz być także zainteresowany: Atlas Falls Big przeciwko Olimpii z Hondurasu w sporach.

READ  Cruz Azul wraca do TV Azteca na mecz z Atlasem