29 marca, 2024

Benjamin Mora pozostawia ciągłość w rękach Rady Dyrektorów Atlas

ESPNCzytanie: dwie minuty.

Benjamin Moura potwierdza, że ​​Atlas może zremisować 4:1 w Jalisco z Olimpią z Hondurasu

Honduras – Beniamin Moradyrektor techniczny ds atlaspozostawiając swoją ciągłość jako stratega drużyny czerwono-czarnych w rękach zarządu, po porażce 4-1, którą poniósł przed sobą. Olimpia w Liga Mistrzów CONCACAF.

„Nie poruszaliśmy tematu, zarząd wie, co mają na myśli, a ja poświęcam się pracy” – powiedział. Czarna Jagoda Na konferencji prasowej po klęsce w Hondurasie.

Ponadto meksykański sternik potwierdził, że jego zespół może odwrócić wynik w Jalisco i podkreślił, że w ostatnich 16 meczach pozostało dużo czasu na odrobienie strat.

Benjamín Mora nie mógł znaleźć zwycięskiej formuły dla Atlasa zarówno w Liga MX, jak i Concacaf.EFE

Strateg podkreślił w atlas.

Chociaż nie powiedział, że był zaskoczony poziomem Olimpia A jeśli chodzi o futbol w Hondurasie, powiedział, że był to mecz, w którym nie dano im pozycji, nad którymi pracowali w ciągu tygodnia, aby jak najlepiej zadebiutować w mistrzostwach kontynentalnych.

„Cóż, nie, w rzeczywistości był to mecz piłki nożnej, który nie został nam dany, został przyznany OlimpiaNie wykonaliśmy dobrej pracy i zasłużyliśmy na wynik Olimpia. Nie było to nam dane, przyszliśmy po posiadanie piłki, krążyliśmy piłką i nie znajdowaliśmy dobrze przestrzeni, rozmach nas opuścił, w drugiej połowie w chęci wyjścia na mecz byliśmy na to wystawieni, a jego szybkość i siła sprawiały, że cierpieliśmy” – powiedział Mora.

W końcu powiedział, że się nie położył Julian Quinones Bo atakujący nie był stuprocentowy i był to ten sam południowoamerykański element, który prosił, by nie dostawać minut.

Powiedział, że go tam nie ma i prosił o nieuczestniczenie i dlatego. Nie jest kontuzjowany, nie jest w 100 procentach gotowy do gry.