18 kwietnia, 2024

Podsumowanie meczu Szachtara z Feyenoordem (1:1).  Czy grał Santi Jimenez?

Podsumowanie meczu Szachtara z Feyenoordem (1:1). Czy grał Santi Jimenez?

Meksyk /

jak to wyglądało Koszmarna noc dla Feyenoordu Santiago Jimenez przegrał z powodu kontuzji w meczu, w którym musieli walczyć z prądem w ostatnich minutach. Remis 1:1 z Szachtarem Kto rozegrał ten mecz u siebie na polskiej ziemi ze względu na problemy na ukraińskiej ziemi.

Jimenez był w wyjściowej jedenastce

W meczu Santiago Jimenez miał jednak rozpocząć jak zwykle w ostatnich meczach Feyenoordu Uraz mięśnia podczas rozgrzewki wykluczył go z gry.

Strateg musiał dokonać zmian w swojej jedenastej książce i uwzględnić Danilo jako napastnik był wyborem, jaki miałAle Brazylijczyk nie był „zabójcą”, na którego czekali, co oznacza, że ​​nie ma takiej samej prezencji jak Meksykanin. Do momentu wyraźnego wytrącenia się dwóch osadów Udało im się osiągnąć pozytywny wynik dla swojego klubu.

Feyenoord ledwo obronił wyrównanie

Szczególnie emocjonujące były ostatnie minuty meczu Szachtar otworzył wynik po Rakisti w 79 minucie Wzbudziło to podekscytowanie niektórych Ukraińców, którzy w meczu nie dali z siebie zbyt wiele.

Feyenoord nie poddawał się, cały czas szedł do przodu i dalej Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu Boulud wyrównał I ten, który zostawia to wszystko na przyszłotygodniową Voltę w Rotterdamie.

READ  Poinformowano, że „Al-Mansi” autorstwa „Tata” Martino dla reprezentacji Meksyku na koniec kwalifikacji CONCACAF