19 kwietnia, 2024

Reprezentacja Meksyku została zatwierdzona i odrzucona po trzech meczach kwalifikacyjnych w CONCACAF

ESPN przedstawia graczy Tri, którzy osiągnęli najlepsze wyniki podczas obecnej randki w FIFA oraz tych, którzy nie osiągnęli swoich najlepszych wyników

Meksyk awansuje jako lider eliminacji CONCACAF do Kataru 2022 z siedmioma punktami po pokonaniu Jamajki i Kostaryki oraz zdobyciu jednego gola z Panamą.Istnieją jednak rozbieżności w poziomie, który pokazał w swoich różnych liniach, a niektórzy gracze nie wyprodukowali swojej najlepszej wersji w pierwszej trzeciej pojedynków w konkursie.

Zgoda

Pomimo faulu na Panamie, gdzie próbował wyciąć niską piłkę z przodu małego obszaru i umieścić ją z przodu, aby Rolando Blackburn mógł ją zaczepić, Łucznik tysiąca bitew z meksykańską drużyną narodową po raz kolejny pokazał, że jest bardzo niezawodny pod kijami, gdzie z kolei odniósł więcej sukcesów niż fatalnych błędów przeciwko przeciwnikowi.

Przeciwko Jamajce, Ochoa uratował Meksyk przed przyłożeniem po ingerencji Normana Campbella z prawej strony, która została stworzona przez błędne uderzenie Nestora Araujo i słabe cięcie przez Jesusa Gallardo w 34′.

W 18. minucie meczu z Kostaryką Paco Mimo odbił strzał Briana Ruiza, który oznaczałby przeciwko niej 1-0.

W meczu z Panamą bramkarz powrócił, by zabłysnąć na linii bramkowej, po trafieniu Alberto Quintero w pobliżu rzutu karnego już w drugiej minucie, co oznaczałoby trudną regresję dla Eletre przeciwko drużynie z Ameryki Środkowej.

w obliczu Jamajki, Andres Guarded ledwo widział kilka minut na boisku, a on stał się sławny jako jeden z najlepszych graczy Treya przeciwko Kostaryce.Dzięki ofensywnemu wkładowi i wizji w drugiej tercji pola, oprócz bycia bezpośrednim czynnikiem jedynego gola w meczu, po otrzymaniu rzutu od Briana Oviedo w polu, który gwizdek strzelił z rzutu karnego.

Jako obrzydzenie wobec Panamy, po pierwszej połowie pozbawionej ofensywnej gry, Guardado zajął prawą stronę pomocy i współpracował w ożywianiu trójkolorowego ataku, z udanymi podaniami i deptał obszar z resztą swoich kolegów z drużyny do zastosowania nacisk. Albo, cóż, cofnij się, aby wyjąć piłkę z obrony.

READ  Mistrzostwa Świata 2022: Polska vs Arabia Saudyjska, transmisja na żywo, 2. runda Mistrzostw Świata 2022 w Katarze: wynik i bramki na ten moment

Nie grał przeciwko Jamajce, ponieważ spóźnił się z Europy, aby skupić się na El Tre, a jego rola przeciwko Kostaryce przeszła do poziomu średniego z powodu braku gier na prawym skrzydle. Przeciw Panamie pojawił się ponownie w sequelu Po lewej pokazał umiejętność dryblingu, szybkość i umiejętność zdobywania punktów, które go wyróżniają.

Z przeciwną tablicą wyników Al-Tari przejął inicjatywę w drugiej połowie przeciwko drużynie kanału, a piłka nagrodziła grę Corony w 76. minucie, po tym, jak znalazł go w polu, aby trafić w bramkę, po odbiciu się od słupka dzięki strzałowi od Sebastiana. Cordova, kiedy będziemy mieli informacje.

Napastnik doznał kontuzji podczas pojedynku z Kostaryką z powodu trudnego ataku od tyłu Celso Borgesa w środku pola.Jednak jego obecność na Jamajce i 38 minut na Ticos pokazały, że koszulka narodowa wcale go nie obciąża.

Przeciwko rywalowi z Karaibów Vega wyróżnił się szybkością na prawym skrzydle, powodziami i umiejętnością wychodzenia, pozostawiania przeciwników w tyle i łączenia się z pozycjami, a także współpracy przy bramce na 45′ + 4, dzięki wycieczce na środek pola z przodu dużego obszaru, który zakończył siatkę po prawym strzale.

Przeciwko Kostaryce jego cechy uczyniły go niebezpiecznym piłkarzem dla bramki Keylora Navasa, jednak wycofał się do szpitala, aby zostać doceniony po trudnym ataku przeciwnika.

Zastępując Rogelio Funes Mori na froncie ataku, 28-latek podniósł rękę, aby mieć większe szanse na starcie., dzięki sile w czasie gry, a także dobremu kontaktowi z kolegami z drużyny, aby z kolei destabilizować obronę przeciwnika.

Przeciwko Jamajce Martin uratował trzygodzinną kartę do głosowania, deklarując zwycięstwo dla swojej sprawy w 90. minucie, po tym jak uderzył piłkę z przodu wielkiego pola i posłał ją do prawej drużyny bramkarza Andre Blake’a.

Ze swojej strony, przeciwko Kostaryce i Panamie, Henry i zmiany dali kolejną twarz atakowi reprezentacji narodowej, pozwalając mu zachować punkty żniwne, aby zostać ukoronowanym przywództwem Konfederacji.

READ  Faitelson pokonał FMF o nową karę FIFA dla Tri

gorszący

przeciwko Jamajce, 23-letni lewy obrońca przeżył swoje pierwsze minuty w remisie w polu karnym, a jego występ pozostawiał wiele do życzenia, Został wyprzedzony przez przeciwników na wspomnianym skrzydle, a jego najwyższym punktem był defensywny strzał głową w polu, aby uniknąć niebezpiecznej gry, która zakończyła się golem, gdy podał piłkę przeciwnikowi, a Shamar Nicholson wykorzystał prezent.

Pomimo swojego doświadczenia w europejskiej piłce nożnej i wzrostu 1,88 metra, Środkowa obrona chybia piłki w powietrzu i nie trafia w cel, a także ma tendencję do oddawania przebijających się piłek swoim kolegom z drużyny, Lub potrzeba czasu, aby pozbyć się piłki i narożników przeciwnika.

W meczu z Jamajką, słaba kontynuacja Nicholsona w ’35 zakończyła się wyciekiem piłki do partnera, co Guillermo Ochoa zdołał podać, aby uniknąć wygranej z nim 1:0.

Przeciwko Kostaryce podanie przeciwnika prawie odcisnęło swoje piętno w trójkolorowej ramie, ponieważ przed słabą oceną Araujo i jego kolegów z drużyny rzut z autu w pobliżu linii mety zakończył się strzałem w lewy nawrót.

W ostatnim pojedynku w historii FIFA, Araujo wielokrotnie popełnił piłkę w swoim obszarze, aby spróbować go usunąć, a także był stałym elementem gry bramkowej Panamy, gdy Rolando Blackburn minął go z tyłu i zamknął drzwi.

Urodzony w Argentynie został pierwszym napastnikiem, który nie zdobył Treya w pierwszych trzech rundach losowania CONCACAF. A gdy dodał minuty, stał się ofiarą presji, by nie widzieć drzwi.

Przeciwko Jamajce w 24. minucie jedna z dwóch największych szans meczu zawiodła, po podaniu z jednej strony, mimo braku oznak, zagrał na prawo obrońcy Jorge Sancheza.

Z Kostaryką w 20. minucie poniósł poważną porażkę w konfrontacji jeden na jednego z Keylorem Navasem, po tym jak Andres Gardide ukradł piłkę na skraju pola i zostawił go samego.

Ostatecznie wycofał się ze stadionu do Panamy po około 45 ściśle tajnych minutach, w których nie zakłócał kadru ani nie generował poważnych zagrań.

READ  Niemiec Bertiram opuści Atletico de Luis w czerwcu

23-letni ofensywny pomocnik również przeżył swoje pierwsze minuty w remisie, a na murawie scena nie pokazała swoich najlepszych cech.

W pojedynku z Jamajką Peugo pozostał niezauważony przez większość pojedynku, z pozycjami o niskim ryzyku i bez przepełnienia, jednak Jego największy błąd miał miejsce w 63. minucie po uderzeniu piłki w podstawę lewego słupka, gdy był sam przed oponą..

Przeciwko Kostaryce zawarł umowę wymiany Jesus Corona w 71 minut; Miał większy zasięg i retencję piłki, aby elementy mogły zająć swoje miejsce w polowaniu na strzał, jednak jego wydajność nie była optymalna.

Z zaledwie minutami przed Panamą, Pomocnik wyglądał niepozornie na boisku i był graczem z najmniejszą naklejką na tym pasku pola, aby komunikować się z kolegami z drużyny Lub wejdź na obszar walki, aby wyrównać wynik. W ten sam sposób nie współpracował zbytnio w obronie z Jorge Sanchezem, aby powstrzymać rywali.