28 marca, 2024

Monterey kontra Cruz Azul: Podsumowanie dzisiejszego meczu Liga MX | Razem Sport

Rayados de Monterrey, trener trenera Javiera Aguirre, strzelił w sobotę dwa gole w doliczonym czasie gry i zremisował 2:2 z Cruz Azul, który wciąż skacze na pierwsze miejsce w mistrzostwach Meksyku w piłce nożnej Clausura.

Argentyńczyk Rogelio Funes Mori i Meksykanin Cesar Montes strzelili dla Rayados, a Aurel Antona i Ekwadorczyk Brian Angulo strzelili dla peruwiańskiego trenera Juana Renoso.

Cruz Azul skorzystał w 31. minucie, kiedy Carlos Rodriguez posłał piłkę do Antony, która pokonał obrońcę Hectora Moreno i pokonał bramkarza, aby uzyskać wynik 0-1, przewaga przedłużona rzutem karnym przyznanym Angolo w 54. minucie Chwilę później przez Riados. Został odesłany z kolumbijskiego obrońcy Stephana Mediny.

The Blues utrzymali dominację, ale w 88. minucie doznali czerwonej kartki za podwójną żółtą kartkę od Santiago Jimeneza, po której zespół przestał działać.

Funes Morey strzelił lewą nogą z podania Erica Aguirre’a w 91. minucie, a Montes strzelił głową po podaniu Maxi Mezy w 97. minucie, aby uratować wyrównanie.

Cruz Azul zdobył siedem punktów z dwoma zwycięstwami i remisem, taki sam bilans jak mistrz Atlas, który jest lepszy o różnicę bramek. Monterrey zajmuje siódme miejsce z pięcioma punktami.

Na stadionie Azteca Atlas zaskoczył argentyńsko-amerykańskiego stratega Santiago Solariego, który z powodu zawieszenia obserwował mecz z zewnątrz, i pokonał go 0-2 golami Diego Barbosy i Ozila Herrery.

Ameryka stworzyła szanse, ale zmierzyła się z kolumbijskim bramkarzem Camilo Vargasem, który dobrze obronił.

Barbosa skonwertował świetnego gola w polu w 70. minucie, a Herrera zdobył wynik 0-2 sekundy po wejściu na boisko strzałem z prawej strony na skraju pola.

Dzień rozpoczął się w zeszły czwartek, kiedy Brazylijczyk Anderson Leite strzelił rzut karny i dał Juarezowi zwycięstwo 0:1 nad San Luis, a następnie kontynuował w piątek po zwycięstwie 1:2 Tolucy nad Mazatlanem, po golach Argentyńczyka Pedro Alexisa Canelo i Urugwajczyka Leonardo Fernandeza.

READ  Kiedy jest odpowiedni moment, aby zobaczyć Chico Pereza na piątkowym bezpłatnym treningu?

W sobotę Lyon pokonał Pachucę dwoma golami Kolumbijczyka Andresa Mosquery i Chilijczyka Victora Davili, a Guadalajara zremisował 1:1 z Queretaro.

Gol Diego Barbosy na 1:0 dla Ameryki vs. Atlas dla Liga MX 2022 (wideo: Gwiazdy).
Gol Aurela Antony w meczu Monterrey z Bournemouth 1:0 Cruz Azul dla Liga MX 2022 (Film: FOX Sports).

Monterey kontra Cruz Azul minuta po minucie

Dwie z ośmiu niepokonanych drużyn w lidze meksykańskiej są takie same Niebieski krzyż s MontereyTwarze pojawią się w aranżacji, która od początku do końca zapowiada się ekscytująco. Śledź statystyki minuta po minucie, wypadki, gole, wywiady i wyniki meczów na stadionie BBVA.

Wenezuela – 23:06

Paragwaj – 0:06 (niedziela, 23 stycznia)

Chile – 0:06 (niedziela, 23 stycznia)

Argentyna – 0:06 (niedziela, 23 stycznia)

Urugwaj – 0:06 (niedziela, 23 stycznia)

Brazylia – 0:06 (niedziela, 23 stycznia)

Hiszpania – 4:06 rano (niedziela, 23 stycznia)

Cruz Azul, wraz z Pachucą i Pumami, są jedną z trzech drużyn, które rozpoczęły turniej od dwóch kolejnych zwycięstw, a teraz pojadą do Monterrey, aby spróbować kontynuować tę ścieżkę.

W dowolnym kanale MONTERREY VS. Niebieski krzyż

Monterey kontra gra Cruz Azul Date 3 z Clausura 2022 Liga MX będzie transmitowany w telewizji przez Fox Sports 2. Ponadto El Comercio udostępni na żywo wszystkie szczegóły meczu.

W „Máquina” Carlos Rodríguez, lepiej znany jako „Charly”, będzie ponownie inicjatorem. Pomocnik, którego podpis pochodzi właśnie z Monterrey, zaliczył świetny start i strzelił już dwa gole.

„Kiedy tu dotarłem, powiedziałem, że chcę wyjść poza zespół, nie być kolejnym, który tu się wydarzył, ale strzelać gole, zdobywać trofea, chcę przyczynić się do rozwoju grupy, byłem w stanie strzelać w te dwie gry to chęć dalszego rozwoju i doskonalenia się jako gracz”. Rodriguez zauważył wcześniej na konferencji prasowej.

READ  San Lorenzo analizuje skargę do FIFA dotyczącą podania Germaina Bertirama do Rayados

Z drugiej strony Meksykanin odniósł się również do szermierki przeciwko swojej dawnej drużynie. „Oczywiście będą uczucia, ale to mnie nie poruszy, jeśli zdołam zdobyć bramkę lub prowadzić. Chcę oddać wszystko Cruz Azul.’, został skazany.

Z kolei Rayados z Monterrey był rozczarowany remisem 0:0 pierwszego dnia z Queretaro, a drugiego dnia pokonali Necaxę 4:0, dodatkowo przedłużyli długą pozytywną passę, jaką osiągnęli z poprzedniego turnieju.

„Przeszliśmy osiem meczów bez porażki i przedłużamy dobry moment zespołu”powiedział Javier Aguirre, trener Monterrey, który nie przegrał w Lidze Meksykańskiej od 23 października.

Monterey kontra Cruz Azul: możliwe wyrównanie

Monterey: Andrada, Medina, Montes, Moreno, Vegas, Ortiz, Romo, Gonzalez, Vergara, Mesa, Funes Morey. DT: Javier Aguirre.

Niebieski krzyż: Corona, Escobar, Aguilar, Dominguez, Aldret, Lira, Pacam Rodriguez, Antona, Rivero, Jimenez. DT: Juan Renoso.