24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kiedy kończy się El Buen Fin 2023 w Liverpoolu?  Jaki masz harmonogram na 20 listopada?

Kiedy kończy się El Buen Fin 2023 w Liverpoolu? Jaki masz harmonogram na 20 listopada?

kiedy skończysz Dobre zakończenie 2023 roku co jest Czas Liverpoolu 20 listopada to? To dwa tematy, które w ciągu ostatnich kilku godzin odnotowały wzrost liczby wyszukiwań.

Podobnie jak wiele innych sklepów, Liverpool Uruchomiono serię Promocje i rabaty Od godziny zero w piątek 17 listopada.

Podczas El Buen Fin Liverpool oferuje następujące oferty: W sekcji sportowej dostępne są oferty do 50%; W winach i alkoholach mocnych do 30%; W sprzęcie AGD sięga 54%; Na koncie do 35%; W obuwiu damskim do 40%; W zegarkach do 60%; Na telefonach komórkowych do 40%; W marce American Eagle sięga 40%; W meblach do 50%; U wielbłądów do 20%; W modzie damskiej sięga 40%; W podróży do 72%; W grach osiąga 26%; W workach do 30%; Na ekranach do 55%.

Promocje banku

Oprócz rabatów w banku dostępne są następujące promocje:

Karta Liverpoolu

W listopadzie za każdy zakup powyżej 2500 dolarów dokonany przy użyciu kart Liverpool Card możesz otrzymać samochód BYD i portfele o wartości ponad 100 000 dolarów.

Podaj moje saldo ze strony internetowej lub Liverpool Pocket i zarejestruj się, aby skorzystać z promocji.

PBVA

Kupuj za gotówkę, zdobywaj podwójne punkty i zacznij płacić w marcu 2024 r. od 3 MSI, płacąc kartą kredytową BBVA.

com.citibanamex

Bonus 15% za zakupy w miesiącach nieoprocentowanych (jeśli posiadacz karty otrzymuje płatność w Citibanamex) lub 10% za zakupy w miesiącach nieoprocentowanych w przypadku płatności kartą kredytową Citibanamex.

Scotiabank

15% premii za zakupy przy płatności kartą kredytową Scotiabank i dodatkowe 10% przy przekazywaniu wynagrodzeń.

Santandera

12% zwrotu gotówki za zakupy na jednym ekranie przy płatności kartą kredytową Santander + dodatkowe 5% przy płatności cyfrową kartą kredytową Santander.

Moja panorama

Zdobądź nagrody o wartości do 9 000 USD za zgromadzone zakupy, płacąc kartą kredytową Banorte. Jeśli masz własną listę płac w Banorte, zyskaj dodatkowe 10% ponad to, co już otrzymujesz.

READ  Walmart zmienia wygląd swoich platform cyfrowych

Oprócz kart kredytowych istnieją inne metody płatności, takie jak PayPal, Waldos, Farmacias del Ahorro, Seven Eleven, Farmacia Benavides, SPE.

Przeczytaj także. Coppel kończy prace nad gigantycznym 70-calowym wyświetlaczem Hisense. Nie uwierzysz w cenę

Harmonogram meczów Liverpoolu na 20 listopada

W sklepach stacjonarnych El Buen Fin zakończy się po zamknięciu oddziałów. Należy zauważyć, że Liverpool wydłużył godziny otwarcia z 10:00 do 22:00 (zwykle od 11:00 do 21:00).

Klienci korzystający ze strony internetowej i aplikacji Pocket będą mogli skorzystać z ofert El Buen Fin 2023 do ostatnich minut poniedziałku 20 listopada.

Jeśli chodzi o harmonogram na poniedziałek 20 listopada, który zgodnie z federalnym prawem pracy jest dniem wolnym od pracy, Liverpool zachowa swój zwykły harmonogram.

W Buen Fin z Citibanamex uzyskaj bonus do 15% przy miesięcznych zakupach bez odsetek.