9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kiedy kończy się El Buen Fin 2023 w Liverpoolu?  Jaki masz harmonogram na 20 listopada?

Kiedy kończy się El Buen Fin 2023 w Liverpoolu? Jaki masz harmonogram na 20 listopada?

kiedy skończysz Dobre zakończenie 2023 roku co jest Czas Liverpoolu 20 listopada to? To dwa tematy, które w ciągu ostatnich kilku godzin odnotowały wzrost liczby wyszukiwań.

Podobnie jak wiele innych sklepów, Liverpool Uruchomiono serię Promocje i rabaty Od godziny zero w piątek 17 listopada.

Podczas El Buen Fin Liverpool oferuje następujące oferty: W sekcji sportowej dostępne są oferty do 50%; W winach i alkoholach mocnych do 30%; W sprzęcie AGD sięga 54%; Na koncie do 35%; W obuwiu damskim do 40%; W zegarkach do 60%; Na telefonach komórkowych do 40%; W marce American Eagle sięga 40%; W meblach do 50%; U wielbłądów do 20%; W modzie damskiej sięga 40%; W podróży do 72%; W grach osiąga 26%; W workach do 30%; Na ekranach do 55%.

Promocje banku

Oprócz rabatów w banku dostępne są następujące promocje:

Karta Liverpoolu

W listopadzie za każdy zakup powyżej 2500 dolarów dokonany przy użyciu kart Liverpool Card możesz otrzymać samochód BYD i portfele o wartości ponad 100 000 dolarów.

Podaj moje saldo ze strony internetowej lub Liverpool Pocket i zarejestruj się, aby skorzystać z promocji.

PBVA

Kupuj za gotówkę, zdobywaj podwójne punkty i zacznij płacić w marcu 2024 r. od 3 MSI, płacąc kartą kredytową BBVA.

com.citibanamex

Bonus 15% za zakupy w miesiącach nieoprocentowanych (jeśli posiadacz karty otrzymuje płatność w Citibanamex) lub 10% za zakupy w miesiącach nieoprocentowanych w przypadku płatności kartą kredytową Citibanamex.

Scotiabank

15% premii za zakupy przy płatności kartą kredytową Scotiabank i dodatkowe 10% przy przekazywaniu wynagrodzeń.

Santandera

12% zwrotu gotówki za zakupy na jednym ekranie przy płatności kartą kredytową Santander + dodatkowe 5% przy płatności cyfrową kartą kredytową Santander.

Moja panorama

Zdobądź nagrody o wartości do 9 000 USD za zgromadzone zakupy, płacąc kartą kredytową Banorte. Jeśli masz własną listę płac w Banorte, zyskaj dodatkowe 10% ponad to, co już otrzymujesz.

READ  Jaka jest najlepsza japońska marka motocykli? Imponujące i w 100% technologiczne

Oprócz kart kredytowych istnieją inne metody płatności, takie jak PayPal, Waldos, Farmacias del Ahorro, Seven Eleven, Farmacia Benavides, SPE.

Przeczytaj także. Coppel kończy prace nad gigantycznym 70-calowym wyświetlaczem Hisense. Nie uwierzysz w cenę

Harmonogram meczów Liverpoolu na 20 listopada

W sklepach stacjonarnych El Buen Fin zakończy się po zamknięciu oddziałów. Należy zauważyć, że Liverpool wydłużył godziny otwarcia z 10:00 do 22:00 (zwykle od 11:00 do 21:00).

Klienci korzystający ze strony internetowej i aplikacji Pocket będą mogli skorzystać z ofert El Buen Fin 2023 do ostatnich minut poniedziałku 20 listopada.

Jeśli chodzi o harmonogram na poniedziałek 20 listopada, który zgodnie z federalnym prawem pracy jest dniem wolnym od pracy, Liverpool zachowa swój zwykły harmonogram.

W Buen Fin z Citibanamex uzyskaj bonus do 15% przy miesięcznych zakupach bez odsetek.